Filloni të kurseni 13 mijë dollarë për një Samsung 75 polësh 3D HDTV

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

• Filloni të kurseni 13 mijë dollarë për një Samsung 75 polësh 3D HDTV

Keni 13 mijë dollarë dhe një tavolinë televizori aq të madhe sa mund të flini sipër saj? Në qoftë se po, Samsung ka nxjerrë një televizor 3D të madh për ju.
      Samsung D9500 është një 75-polësh, LED 3D LCD TV. Ai del në shitje në fund të muajit në Korenë e Jugut dhe do të zbarkojë në brigjet amerikane në gusht për një çmim prej 13 mijë dollarësh.

Pra, nuk është saktësisht një model i lirë. Por nga ana tjetër, D9500 vjen me të gjitha stolitë, duke përfshirë: Televizor i Mençur Aplikacionesh, Samsung Hub, me shfletues interneti, katër palë syze 3D dhe me një telekomandë të dyfishtë nga njëra anë me kontrollet tradicionale dhe nga ana tjetër një tastierë QWERTY. Shkalla e Rifreskimit vjen në 240 Hz.
      Me 190 centimetër diagonalisht, D9500 ka lënë pas LG Infinia LZ9700 , një 72-polësh 3D LED që debutoi në janar në Consumer Electronics Show, por ende nuk është në treg.
      Çmimet e televizorit 3D LED po rriten në mënyrë dramatike. Samsung 65 polësh, për shembull, ka një çmim prej 6,000 dollarësh, kështu që ju paguani dy herë më shumë për të marrë një shtesë prej 10 polësh të ekranit. Së paku syzet 3D po bëhen më të lira!

Moxxi

Fc Barcelona Nr.1
    • ahahahahahhahahahah Valla Ndesh me Japanken ndesh pa ate se 13 mij dollar kurrr ne jet si kam dhan si jap edhe kurrr ska me i jap per qesi sene:A

A dini qa jan 13 mij dollar dit sodit bre phaaa Damn sa sene tjera munesh me i ba phiiiii
      MIA SAN MIA