Pαѕнα_ѕωє™

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Pαѕнα_ѕωє™ heeee Kojshijooooooooo :P
   haver urime kjo ditlindje e ishalla pret edhe shum e shum te tjera qofsh i lumtun pergjithmon....
   qe nje poezi per ty jaa pa poezi nuk te la ahahaha


   urime ty urime shum
   ruju mes pi shum se me bjen ne gjum hahahahha e mir aa pfff..... pak shaka pasha :D


   shpresoj qe qdo datlindje tjeter te jet sa ma e bukur e ma madheshtore per ty e festove se festove so me randsi ahah naj befshe edhe ca njo 100 vjet tjera haver te deshiroj shum fat ne jet......

   te pershendes shummmeeeeeee
   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥
  • pasha urime edhe 100 vjet te tjera te lumtura i nderuar
   me fal per vonesen por sot e pash dhe si thon ajo fjal e urt
   ma mir von se sa kurr
   te pershendes dhe fat njet me gjith familjen i nderuar

   me respekt ... anessa ;) ;)
   dikur i thash te dua ... me tha sdua tja dij
   sot u kthye dhe me tha... dua te jemi bashk ?
   i thash nihem gje bashk
   :P

   SHQIPET,EU,,,,,,,,,NESSA
   :love:
  • URIME TE PERZEMERTA BABUSH
   Urime urime i gz edhe shum tjera me shum fat e lumturi
   me gitare e sharki resenik fli e raki heheheh i gz babush
   se pak hajgare te deshiroj qdo t mir n jet pak me vones
   shpresoj se e pranon urimin tim...?

   T pershendes nga Zemra
   :love:

   Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Mitro_Girl ()

  • Përshendetje te gjithve.
   Me respekt i pranoj te gjithve URIMIN qe ma keni dergu.
   AH PLQENI HE GERRDI hahahahaha
   PA PLAK SKA KONAK hahahahaH
   KU PREK PLAKU DEL GJAKU hahahah
   Falem nderit te gjithve,po shum ORE 100 vite me jetu qe mi pasket dhan EUUUU
   Me respekt nga /Pαѕнα_ѕωє™
   JETO SIKUR DO VDESESH NESER DHE MESO SIKUR DO JETOSH GJITHMONË