Angepinnt Barcoleta vetem per Polic

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Barcoleta vetem per Polic

   ]Nje here nje polic me
   komandantin e vet "te dy te veshur si civil" kaluan prane nje lendine
   dhe pane nje bari me nje kope.

   Bariu i pyet nese mundet tia numrojne se sa qingja ka ne kope,nese e gjente do
   ti jepte nje qingj.polici e gjeti dhe bariu i tha te zjedh nje qingj,ne te dale
   nga lendina bariu e pyet "a polic je" polici e pyet se si e
   kuptoi,bariu iu pergjigj "sepse ma more qenin ne vend te qingjit".
  • Një hajdut u vjedh makinën policëve para stacionit të policisë. Policët që kishin në detyrë makinën, i thërret shefi te zyra dhe fillon t'u bërtasë. - O ju të paaftë që s'dini të ruani as makinën tuaj! - Shef, mos u mërzit, arritëm t'i marrin numrat e targave, përgjigjen policët.
   •°º◊ (¯`¤ىhQ!ρjĂ ŃUk ŃJعH kUf! ¤´¯) ◊º°•.
  • Polici dhe mollët

   Për çka nevojiten këto farë molle, pyet polici tregtarin.
   -Këto të japin mend, i thotë ai.
   -Po sa kushtojnë këto?
   -Tri kokrra, 2 euro i thotë ai.
   Polici i bleu, i hëngri dhe i′u kthye tregtarit:
   -Ti më mashtrove, me dy euro i kisha blerë tre kg mollë.
   -Eeee, a e sheh sa të mira ishin mollet që t′i dhashë, a u mbushe me mend?

  • Policet dhe gruaja

   Dy polic perplasen me makina dhe i kerkojn falje njeri tjetrit.
   Pse po ngutesh e pyet njeri polic tjetrin e tjetri ia kdhen me ka humbur gruaja!
   O po si ngjan mos e kam par une!
   Eshte shum e bukur, me fytyr si enjgjell, trupin te bukur.
   Polici tjeter e pyet, po e jotja si ngjan? mos e kam par une!
   Nderkoh ai ia kthen lere timen por ec te kerkojm tenden.

  • Polici ble mollë

   Një polic shkon në pazar dhe shikon burrin që shiste mollë, shkon aty dhe e pyet per cmimin. Tregetari ia thote e polici ia kthen:
   - Me bej nje kg.
   - Si i do të kuqe apo të verdha? - pyet shitësi.
   - Ska gjë, - thotë polici - "se un do ti qëroj."
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • AHAHAHHAHAH KJO U KAN PREJ EM 90 QUMILI E KA BA AHAHHA DEKA SHAKAJA E QUMILIT ASHTEN I BLEN AI FARAT E MOLLES E SHKON EN SHPI I FOL GRUJA VET SPE I AK BLE KAQ SHTREJT DHE GRUAJA I THOT ME KAQ PARE KISHEM BLE NJE GAJBE ME MOLLA KISHEM HANGER KEJT SHPIJA EKISHEM BA NJE THES ME FARA
   QUMILI KTHEHET NE TREG E I THOT PSE ME MASHTROVE AHAHHAHAHAH
   AI I THOT A KI ANGER DONI FAR E SHEH DY ATRI KI NGREN E TERDHEN MEND AHAHAHHAHA E NJAJTA KOKA
   dikur i thash te dua ... me tha sdua tja dij
   sot u kthye dhe me tha... dua te jemi bashk ?
   i thash nihem gje bashk
   :P

   SHQIPET,EU,,,,,,,,,NESSA
   :love:
  • Polici ne farmaci

   -Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq.
   -Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja.
   -Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci.
   -Shefi i pergjigjeto nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Shkon një burr në një dyqan dhe pyet:
   -Bukë keni?
   -Po
   -Djath keni?
   -Po
   ……-Hashash keni
   -Jo
   Të nesërmen prapë burri:
   -Bukë keni?
   -Po
   -Djath keni?
   -Po
   -Hashash keni
   -Jo
   Ditën tjetër po ashtu:
   -Bukë keni?
   -Po
   -Djath keni?
   -Po
   -Hashash keni
   -Po, sollëm.
   -Duart lart! Policia.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Polici që kërkonte Burek   Polici e kishte turnin e natës në qytet. Dikur e mori uria. Afrohet në barnatore dhe kërkon byrek. Farmacistja i tregon se ishte në banatore dhe ai largohet.

   Me vone, perseri polici po aty kërkon byrek. Perseri farmacistja e largon.
   Më në fund kur farmacistes i erdhi te hunda polici, e thërret komandantin e i thotë:
   -Ju lutem, ju telefonoj nga farmacia. Një polic i juaji më lodhi, vjen dhe kërkon byrek.
   Nga ana tjetër ia pret komandanti:
   -Edhe njëherë nëse vjen, futja me tepsi kokës!

   Gjithë ç'jemi Shqipëtarë,
   Jemi një fis e një farë,
   Kemi të tërë një shpresë,
   Një gjak, një gjuhë, një Besë.