Angepinnt Barcoleta nga Moxxi

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Barcoleta nga Moxxi

   Shkon tipi në kishë për tu rrëfyer:
   Më fal o At kam bërë mëkat.
   Çfarë ke bërë
   Kam bërë seks me një lavire.
   A ke bërë me atë që punon në bibliotekë?
   Jo.
   A ke bërë me atë zonjën që punon në trafikë përtej rrugës?
   Jo.
   A mos ke bërë me atë gruan që punon në kafe në rrugën fqinje?
   Jo.
   Aha mirë, nuk është me rëndësi. Thuaji dhejtë lutje dhe mos e përsërit më.
   Të faleminderit.
   Del tipi prej kishës dhe i thotë shokut të tij:
   “Hajde vëlla se i mësova edhe tri adresa të reja”
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Tradhtia bashkshortore 18+

   Gruaja e pyet burrin se çka është tradhti bashkëshortore?
   Po si me të thënë moj grue,tradhti është sikur Ti të më gjesh mua në dhomën tonë me gruan e fqiut,a ha ia pret gruaja.
   Por sikur ti të më gjesh me kojshin në krevatin tonë,çka thue he burr?
   Eh, moj Grue ti po e përzien dajakun me tradhtin bashëshortore.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Një avokat duke dalë nga makina e tij BMW tipi i fundit, i vjen një makinë me shpejtësi dhe nga përplasja i shkul derën, avokati del duke bërtitur dhe ulëritur për dëmin e shkaktuar.
   Polici që ndodhej aty pranë i thotë:
   Boll u ankove për dëmin material se është vetëm një derë , ti shiko se të ka ikur krahu.
   - Moosss - thotë avokati.
   Po Rolexin ku e kam?
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Milingonat dhe elefanti

   Ishte nje dite elefandi dhe duke ecur u prish folen milingonave mblidhen milingonat bashk dhe thone qe do ta mbytim nje dit.Elefanti flinte dhe milindonat vene dhe i hipin ne qafe u cua elefandi dhe tundi njehere koken te gjitha milingonat rane ne toke dhe i kishte mbetur vetem njera te fyti dhe i thoshnin milingonat qe ishin ne toke mbyte mbyte...
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Nje here nje djale i vogel i uli tutat dhe i tha shoqes se tij te kopshtit:" Ke ti si ky qe kam une?...." dhe pa me krenari nga vajza. Ajo e veshtroi mire dhe i tha :" Jo nuk kam, po me ka thene mami se po te kesh si ky qe kam une, gjen plot si ai qe ke ti!...."
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Burri i pa njohur 18+

   Nje darke kethehen 3 shoqe ne shtepi ku banonin bashk ne nje pallat tek shkallet gjejne nje burre te vdekur me organe seksuale jashte .E shikon e para dhe thot :"Ky nuk eshte burri im".Eshikon e dyta dhe thot :"Po nuk eshte burri yt ". E veshtron e treta dhe thot :"Ky nuk eshte nga pallati jone".
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Vjen nje turist ne Kosove.Nuk mund te gjindet asesi, prandaj vendos te pyet disa police.
   -dini te flisni anglisht-i pyet ai
   -jo-pergjigjen ata
   -po gjermanisht
   -jo
   -po frangjisht, apo italisht
   -po te tham njeher qe jo-i pergjigjen ata
   turisti largohet.
   eshte koha e fundit qe edhe ne te mesojme nje gjuhe te huaj-i thote njeri polic kolegut
   -po pse?ai dinte 4 gjuhe dhe prap kishte humbur.Nuk dua te hargjoj kohen kot.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Te burgosurit ne miting

   Ishin dy te burgosur dhe nuk dini ca te benin.I thote njeri tjetrit o shoku a lozim me mitingje. Po si do lozim i thote tjetri.Po ja nje here do flas une dhe ti behu turma kurde pastaj fol ti do behem une turma. Edhe flet i pari, tjetri e degjon kur mbaron fjalimi duartroket dhe i thote:"Mire e bere po jo aq mire po ulu tani se e kam une radhen." Sa ulet ai tjetri ky heq kemben e krevatit dhe ja fut ne koke. I bie te fiket atij shokut dhe kur zgjohet pas nja dy oresh i thote shokot. -Ore e pe gje kush me qelloi? I thote tjetri ku di gje une o vlla ti a ishe ne miting??
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • DY TE RINJE UDHETONIN NGA FIERI PER NE BALLSH.DJALI NGISTE MAKINEN KURSE VAJZA
   NE ULESEN E PASAGJERIT VETEM FLISTE.ATY NE TE HYRE TE QYTETIT DJALI I HEDHE DOREN NE KOFSHE TE VAJZES DHE PO E MBANTE ATJE PA E LEVIZUR.
   AJO E EMOCIONUAR I THOTE:"TI MUND TE VAZHDOSHE ME TEJ PO TE DUASH ZEMER..."
   DHE AI VAZHDOI PER ...NE TEPELENE.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Testi i alkoolit 18+

   Nje polic ndalon nje makine se po ecte me shpejtesi. Merr shefin ne radimars dhe i jep targat e makines.
   shefi i thote..
   -a mos eshte nje pontiac i kuq ?

   -po -thote polici

   -a eshte nje bjonde shume e bukur duke i dhene makines?

   -po mer lal eshte si shpirt-i pergjigjet ky

   -me degjo mua shko tek makina edhe uli pantallonat.

   shkon polici tek makina edhe pa thene gje fare ul pantallonat.
   Bjondja:
   -Mos! test alkooli prape???!!
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Sofia Loren

   Nje spektakel ne rai nje komik po imitonte sofia loren .ajo ne cdo interviste te saj thekson shpesh se sa e varfer ka qene ne vegjeline e saj komiku perdori disa nga shprehjet e saj duke thene "Se kur kam qene e vogel une dhe familja ime kemi qene shume te varfer aq te varfer sa edhe miskonjat nuk na e pinin gjakun por na e dhuronin.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Parat Ne Amerik

   Nje shok qe banonte ne Shqiperi e merr shokun e tij ne telefon qe banonte ne Amerike dhe e pyet se a paguajne mire ne Amerike se ne Shqiperi ska pune ndersa shoku i tij i thote vetem hajde ti se parate ketej i gjen rrugeve vetem a ke kohe te mbledhesh edhe shoku i tij iku ne Amerike. kur zbriti nga avioni pa nja100 dollare dhe po mendohej ti marr apo jo. dhe nuk i mori tha nuk do filloj pune qe sot... dhe mendoi se do gjente prape para rrugeve.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Nje burre del ne pazar dhe blen nje celular dhe shkon ne shtepi tek gruaja e tij, dhe mendon ti bej asaj nje loje.. futet ne banjo dhe me celularin e tij i bie numuri shtepise dhe me nje ze te ndryshuar i thote gruas se ti..- alo he shpirt si ja kalove sot.... oh mire shume mire i pergjigjet ajo (burri)-po he mj do dalim sonte... (gruaja)- po shpirt po, por ik tani se kam ate budallain tek banja flasim me vone:
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Shqiptari,egjiptjani dhe arabi

   Ishin tre njerez te cilet po mburreshin se ne vendin e tyre ishte me nxehte.
   tha arabi:NE ARABI ESHTE AQ NXEHTE SAQE VLOJNE LUMENJTE.
   ne egjipt eshte aq nxehte saqe ne veme buken para diellit per te pjekur .

   ju skeni asgje tha shqiptari:NE I MBAJME PULAT ME AKULLORE MOS TE NA DALIN VEZET E ZIERA!!!!!
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Nje shofer shkon ne shtepi dhe e len makine poshte ne park, dhe shkruan nje leter(KJO MAKIN NUK KA KASETAFON) aty afer kalojne dy hajdute e shohin letren dhe morin makinen!
   edhe ato shkruajne nje cop leter dhe ja len ne vend te makines,ne te cilen shkruhet( mos u shqeteso per makinen se ja vejme ne kasetafonin)
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1