Angepinnt Barcoleta nga Moxxi

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • ahahahahha po do me jetu mi provu qeto sene de qe si paska ba
   as histori me femra
   as von ens htrat nuk shkon
   as duhan spin
   as ushqym san
   e pra do mi provu ketu asene ahahahahaha

   dikur i thash te dua ... me tha sdua tja dij
   sot u kthye dhe me tha... dua te jemi bashk ?
   i thash nihem gje bashk
   :P

   SHQIPET,EU,,,,,,,,,NESSA
   :love:
  • uuuuuuuuuuuuu i paska djeg mir burrit agagag epo qeshu o kur fol ti qe dhe gruaja kur fola agagagagga dajakun se pari burri tana gruaja ta skuq mir ahahahahh :pinch: :pinch: :pinch:
   dikur i thash te dua ... me tha sdua tja dij
   sot u kthye dhe me tha... dua te jemi bashk ?
   i thash nihem gje bashk
   :P

   SHQIPET,EU,,,,,,,,,NESSA
   :love:
  • Gjuetari Dhe Peshkatari

   NJe gjyetar pyet peshkatarin se cfar peshkoi dhe ikthen pergjigjen kapa nje peshk 1.50 metri uaaaaaauuuuuuuuuuu i thot gjyetari.Po ti cfar bere si doli gjyetia vrave gje dhe i thot gjetari vrava nje lepur dhe sa mora me pa nje cift mbush ciften dhe bam qe te dy i vrava aty ku po i varosja kalon nje familje 5 vetash bam dhe familjen edhe i thot gjetari aty ku po varosja dhe familjen kalon nje atobuz plot me nxensa,dhe i thot peshkatari mos me thuaj qe i vrave dhe nxensat degjo i thot gjetari peshkatarit po nuk e skurtove peshkun i vrava te ter me degjon.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Dhendrri Fallco

   NA ISHTE NJE FAMILJE PREJ TRE VETESH .BABAI,NENA DHE VAJZA.NJE DITE TE BUKUR ME DJELLE BABAI DHE MAMAJA KTHEHEN NGA PAZARI NE SHTEPI.BURRE E GRUA FILLUAN TE VENDOSIN USHQIMET NE GUZHINE ,PAPRITUR DEGJOJNE NJE RENKIM JO KREJTSISHT TE PANJOHUR.BABAI I SHQETESUAR VRAPON DREJT DHOMES SE BIJES .HAP DEREN KUR SHIKON ATE ME KEMBE PERPJETE ME NJE MIK FALLCO QEJFBERES PERMES.PO CBEN KESHTU MOJ ECMENDUR SE NA TURPEROVE. VAJZA ISHTE NE MOMENTIN E ARDHJES DHE SDONTE TIA DINTE FARE. POTI U BERE 40 VJET MOJ TI DUHET TE GJESH NJE BURRE.VAJZA NUK I MBAJTI NERVAT DHE IA KTHEHU DUKE SHTRENGUAR ME TE DYJA DUART MIKUN FALLCO ;BURRI ,CFAR BURRI KY ESHTE BURRI IM. BABAI I TURPURUAR IKU I TREGOI TE SHOQES.PAS NJE JAVE E SHOQJA KTHEHET NE SHTEPI. E LODHUR NGA PUNA VETE DIREKT TE DHOMA E GJUMIT TE SHTRIHET.HAP DEREN KUR SHEH TE SHOQIN ME BYTHE PERPJETE DHE NE NJEREN DORE MBANTE MIKUN DHE NE TJETREN NJE SHISHE RAKIE.E SHOQJA BERTET ME TE MADHE CFARE BEN MORE BURRE? AI I PERGJIGJET PO PIME NJE GOTE ME DHENDRIN.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Hyp nje budalla ne nje peme dhe mblidhen doktoret rreth pemes per te gjetur nje mynyre se si ta zbrisnin ate.Njeri thote me sopate ne dore zbrit nga pema se e preva pemen.Kurse ai pergjigjet:nuk zbres.Nje tjeter afrohet me motor sharre dhe ai thote:nuk zbres.Afrohet nje budalla me thike ne dore dhe i thote zbrit nga pema se e preva dhe ai zbre menjehere.Doktoret pyesin budallain se pse zbrite:ai thote eshte budalla dhe e pret me te vertete ...
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Virgjeria 18+

   Naten e pare te marteses babai i jep djalit nje pushke dhe i thote :
   -Nese nusja nuk eshte e virgjer ti duhet ta vrasesh.
   Shkojne per te fjetur dhe gjithcka ne rregull,kur naten e dyte u degjua nje krisme dhe i jati i alarmuar qe i therret djalit:
   -Pse e vrave more bir,
   -Epo sot sme doli e virgjer more baba.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Dy shoke takohen mbas shume kohesh dhe u ulen te pinin nje kafe. Duke folur me njeri-tjetrin e pyet njeri : A je martuar ?
   - Po i pergjigjet . Po ti ? Edhe une por me ka zene halli i thote . Po pse ? Kerkon gruaja makine. Oh i thote ky tjetri edhe mua me kerkon makine. Ndahen pastaj dhe takohen pas ca kohesh dhe e pyet he a ja bleve makinen ?
   - Po i pergjigjet. Po ti ? Edhe une i thote ky tjetri por me ka zene nje hall i madh. Cfare ke pyet shoku ?
   - Ka filluar gruaja naten ma kap me dore dhe thote : i pari, i dyti, i treti, i katerti , indietro.
   O po ti nuk qenke gje i thote tjetri. Ajo e imja i ulet siper dhe thote :
   Hidhi 20 litra nafte .
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • DOLI BABAI ME GJITHE DJALIN E SHKUAN NE PARK PER SHETITJE.VAJTI ORA PER TE NGREN DREKEN E BABA E DJAL SHKUAN NE SHTEPI.NE TAVOLIN KU PO HANIN E PYET MAMAJA TE BIRIN I THOT CFARE BET NE PARK,I THOT DJALI,BABI TAKOI NJE GRUA E PUTHTE E PASTAJ I ZBERTHEU KEMISHEN,E PASTAJ CFARE BEN?BEN CFARE BERE TI ME XHAXHI SOKOLIN.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1