Angepinnt Barcoleta nga Moxxi

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Ishte vajza e 1 bosi shume e bukur,te cilen e ngacmonte bobo cub i shpifur 1.20 nga toka.e shqetesuar vajza ankohet tek i ati.mire i thote i ati do shkoj une ta takoj ti them 2 fjale te te lej rehat.shkon i ati dhe gjen bobin tu pi kafe.ti je bobi i thot?po pergjigjet bobi.mesova se ngacmon vajzen time.po ithot bobi e dua per nuse.e shikon i ati i vajzes e per ta mos ofenduar i thot qe vajza ime eshte mesuar te prishi 1000000 leke ne jave.i gjej une thot bobi.shtanget tjetri.shiko i thote,vajza ime eshte mesuar te jetoj ne vile te madhe.e blen bobi pergjigjet tjetri.i zene ngushte nga pergjigjet e bobi vendos ti thote.shikop mor djale fjasim hapur si burrat.vajza ime e ha 35 cm.po e pret bobi po qe nevoja.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Tre shoke bie ne nje ishull pasi u prishet avioni. Kur bien ne ishull ata thone shyqyr qe jemi gjalle. Pas ca minutash aty shfaqet nje kanibal. Shoket frikesohen per jeten e tyre. Kanibali u thote po deshet te jetoni shkoni ne pyll dhe me merrni nga dhjet fruta te nje lloji sejcili prej jush. Vjen i pari me dhjet banane dhe thote shyqyr, shpetova. Tani thote kanibali ti duhet ti fusesh ato ne prapanice pa e levizur mimiken e fytyres. mire thote ai. kur arrin te e katra ai renkon, keshtuqe kanibali ia pret koken. pastaj vjen i dyti me 10 kumbulla te vogla. kur arrin te e dhjeta ai fillon te qeshi me te madhe. te 2 shoket takohen ne parajse. e pyet njeri ca frutash more ti? banane.
   po ti? kumbulla te vogla
   po si ka mundesi qe te vrau ai kanibali?
   shoku i pergjigjet:- pashe ate tjetrin me 10 shalqina duke ardhur dhe qesha.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Ishin tre zezak ne shkretetire dhe papritur gjejne nje llambe magjike...njeri prej tyre e mori dhe duke e pastruar u shfaq nje xhind..xhindi i gezuar nga lirimi u tha tre zezakeve ti thonin nga nje deshire dhe keshtu bene...njeri i tha qe dua te behem i bardhe dhe keshtu u be,edhe tjetri kishte te njejten deshire......kur pyetin te tretin ai tha:kthei perseri te zinj keta...
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Nje dite nje grua futet te lahet ne lum po i kishte hqur te tera rrobat dhe i kishte lene ne breg.Pas pak min kur del per tu veshur aty kalon nje burre.Gruan e ze turpi dhe mbulohet me gjethe.Pa qe burri e shikonte dhe nuk leviste dhe i thote: Ca pret qe nuk iken?Burri i pergjigjet:Pres te vij vjeshta dhe te bien gjethet.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Burri & gruja

   Ish kan nji burr e kish pas zana per nat me grun me ba sek nji nat gurja nuk mundet dhe i thot qe burr 50 euro edhe dil gjoje najnjo tjeter se une spe munda burri del shetit nuk mundet me gjet kur shkon te dera e motres gurs vet ajo motra e grus i thot hajde mer shka ka te re jo i thot motra jote qeshtu qeshtu ani i thot sa ja jep paret tjeter kuj ami mu burri i hyp edhe motres grus kur shkon ne shpi gruja i thot a gjete dishka po i thot motra jotet ra en grrep ani a ti murr paret po i thot paaaaaaaa thot une burrit te saj kurr nuk ja kom marr paret e ajo ty ti ka marr.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Disa budallenj po transportoheshin me avion gjate rruges budallenjte luanin me top,piloti qe spo duronte dot me,i kerkon njerit prej tyre qe mbahesh si me i zgjuar qe ti ndalonte,dhe si kembim do ta linte te ngiste avionin,kalojne 5 minuta dhe avioni bie ne qetesi,piloti habitet dhe pyet budallain e zgjuar se si indaloi,e thjeshte fare ja kthen budallai,i hodha topin nga avioni qe te luanin jashte.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Bretkoska magjike 18+

   Ishte nje here nje burr qe e kishte penisin gati 1 meter dhe kishte nja 5 vjet qe skishte bere sex ai shkon te doktori the ja tregon problemin e tij.
   Doktori mendohet dhe i thote une e di sa çfar duhet te besh, he i thote ai burri fol une bej gjithçka.
   I thote doktori : dil tani jasht the shko te cepi murit, atje eshte nje bretkoske dhe po e bere ti bretkosken qe ajo te thote" jo" atehere do te behet penisi 20 cm me i vogel.
   Ky burri shkon tani te bretkoska dhe i thote ; do qe tkap nje here nga mrapa
   Thote bretkosa jo, e shef penisin ai burri the ju be 20 cm me i vogel tani ai shkon te gruaja the ithote e do kaq jo i thote gruja eshte akoma shume i madh, shkon ku burri prap te bretkosa the i thote tkap i here nga mbrapa, jo i thote bretkosa.
   Shkon tani ku burri gjith qeijf ne shpi dhe i thote grus vet po tani si eshte : akoma shume i madh eshte e dua me te vogel .
   Prit o zemer se erdha mbas çerek ore.
   Shkon ky prap te bretkossa dhe sa e sheh bretkosa i thote po prap ti qenke re une te thash : jo jo jo jo edhe nje here jo more vesh
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Si ti bindnin burrat?

   U mblodhen ne nje kuvend gra nga e gjith evropa per te diskutuar…
   Tema ishte e atille: Si ti bindnin burrat e tyre qe dhe burrat te benin pune shtepiake.
   Dhe folen e folen dhe si perfundim u la qe do ktheheshin ne shtepi.
   Ato shkuan ne shtepi dhe mbas 10 diteve u mblodhen prap per te treguar se si kishin shkuar punet.
   E para u cua me fol nje grua bullgare:Kur shkova ne shtepi dhe i thash burrit-tha ajo-per 1 dit te tere nuk me foli me goje se i ngeli hatri.Te nesermen filloi duke lare enet…
   E dyta u cua me fol nje grua maqedonse:Me then te drejten -tha ajo-kur shkova dhe i thash burrit ai u be shum me nerva dhe per 2 dit u largua nga shpia pastaj mbas dy diteve erdhi dhe dalengadalfilloi duke shkundur tapetin..
   Te tretes i erdhi radha gruas shqiptare..He-i thane asaj-po ti shkove te burri??
   Po shkova dhe i thash-tha ajo…
   E cfare ndryshimi pe-e pyeten prap ate?
   Me thon te drejten per 1 jave nuk pash gjo-u pergjigj ajo -tani kam fillu me pa pak nga ky syri majte…
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Çifti ne shtepin e re

   Martohet nje cift dhe hyjne ne shtepine e re. Shtepia e re ishte me probleme. Diten e pare kur vjen burri nga puna, gruaja i thote:
   - Burre ka rene suvaja dhe po na pikon tavani.
   - Po pastaj, mos jam gje murator une?
   Diten e dyte.
   - Burre na eshte prishur berryli i lavamanit dhe po pikon uje.
   - Po pastaj, mos jam gje hidraulik une?
   Diten e trete.
   - Burre na eshte prishur kemba e tavolines.
   - Po pastaj, mos jam gje marangoz une?
   Diten e katert, kur burri vjen ne shtepi, cdo gje ishte e rregulluar. Ai pyet gruan:
   - Kush i rregulloi keto?
   - Ah, erdhi komshiu dhe i rregulloi te gjitha.
   - Po mire, nuk kerkoi asgje?
   Gruaja i thote – Ai donte ose te beja dashuri me te, ose ti beja nje torte me molle.
   Burri – Po mire, ti me siguri qe i ke bere torten?
   Gruaja – Pse mos jam gje pasticiere une?
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1
  • Gruaja e Gimit

   Goni, Gimi dhe Genci po punonin te nje shtylle telefoni kur Gimi rreshqet, bie ne toke dhe vdes menjehere. Pasi e merr ambulanca Goni pyet Gencin se kush do i thote gruas se vet qe Gimi vdiq.
   - Shkoj un, se jam i mire per kto punet sensitive – thote Genci.
   Iken Genci dhe kthehet pas 2 oresh me nje arke me birra Tirana. I cuditur Goni e pyet:
   - I the gruas se Gimit qe Gimi vdiq?
   - Po – i thote Genci.
   - Po birren ku e gjete? – pyet perseri Goni i cuditur.
   - Kur i shkova te shpia i rashe deres dhe kur gruaja hapi deren e pyeta “A je ti ajo qe i vdiq burri ?”. “Jo e kam gjalle burrin me tha”, dhe un i thashe “A e veme me bast me nje arke me birra?”
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1