Angepinnt Barcoleta nga Moxxi

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

• Pak ‘Chuck Norris’...

- Chuck Norrisin e kanë lëshuar dy herë kur ka qenë foshnje. Një herë në Hiroshima dhe herën tjetër në Nagasaki.

- Pse nuk ka luajtur Chuck Norrisi te filmi “Titanic”? Sepse do t’i shpëtonte të gjithë.

- Nuk ekziston teoria e evolucionit. Ekziston vetëm lista e specieve të cilat Chuck Norrisi i ka lejuar të jetojnë.

- Chuck Norrisi u ka treguar daltonistëve si duken ngjyrat.

- Nuk ka lesbike, ka vetëm femra që ende nuk e kanë takuar Chuck Norrisin.

- Jashtëtokësorët ekzistojnë! Por nuk janë të çmendur të vijnë në të njëjtin planet ku jeton Chuck Norrisi.

- Chuck Norrisi ka vdekur para 20 vitesh, mirëpo Vdekja akoma nuk e ka marrë guximin që t’i tregojë për këtë.
      Moxxi

Fc Barcelona Nr.1
    • Shpjegimi profesional

- Babi më thuaj si kam lindur!.
      - Biri im, e kam ditur se një ditë do të më pyesësh për këtë. Ja kështu. Babi dhe nëna kanë bërë një copy/paste në një chat në MSN. Pastaj babi i ka caktuar mamit takim përmes e-mailit në WC në një cybercaffe. Më pas mami ka bërë ca download-e me memory stick-un e babit. Kur babi ishte i gatshëm për upload, e vërejtëm se nuk kishim vendosur firewall. Meqë ishte vonë të përdornim undo dhe as delete nuk ndihmonte, pas nëntë muajsh na erdhi një virus...
      Moxxi

Fc Barcelona Nr.1
    • Pijanecët

Tre pijanecë ndaluan një taksi. Shoferi e kuptoi që ata ishin të pirë, ndezi makinën, e fiku prapë dhe iu tha “arritëm”.

I pari ia dha lekët...

I dyti e falënderoi, ndërsa i treti e gjuajti me grushte.

Shoferi i habitur shpresoi që ata të mos e kenë kuptuar që makina
      s’kishte lëvizur fare nga vendi dhe i drejtohet të tretit: Pse më
      gjuajte more?!

I treti i përgjigjet: Herën tjetër kontrolloje shpejtësinë se desh na mbyte...!
      Moxxi

Fc Barcelona Nr.1
    • Troket fqinja në derë:
      - Kam aq dëshirë të madhe që të dal, të kënaqem, të pi dhe të përfundoj me një mashkull në krevat. A jeni i lirë sonte?
      - Po - përgjigjet fqinji i gëzuar.
      - Shumë mirë atëherë. Do të thotë mund të kujdeseni për qenin tim?
      Moxxi

Fc Barcelona Nr.1