Pallaqinka De la Remi ***

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Pallaqinka De la Remi ***

   [Blockierte Grafik: http://img11.imageshack.us/img11/2333/32253861.jpg]   [Blockierte Grafik: http://img694.imageshack.us/img694/605/91720775.jpg]


   [Blockierte Grafik: http://img192.imageshack.us/img192/2625/59659897.jpg]
   Mes em vet ku esht fotoja kur jan te pjekta haha se kum harru me qit pej zhegu ngute tuj be te gaqme me ka ra ndermend kur i kum hanger haha ohh zot ohh zot :P


   Reqeta jem shkon kshu

   4 vo kush don le ti thot (ve) hehe
   mill sipas mases qe doni te beni
   njashtu edhe uj sipas mases nuk esht fort me randsi
   manjoa me ardh dej tek niveli kur brumi esht aq i holl sa qe nga luga rreshqet si mjalta ne at shpejtsi disi


   per ket ktu qe kam be ka qen per dy persona

   para se te qitet pallaqinka ne feltere duhet te nxehet mir felterja dhe
   masa e vojit do te ishte mes miri
   me qit me nje lug te vogel te qajit te rusit
   qe dot thot sadoher e bejm nje pallaqink ja shtojm prap dy lug te vogla voj veq sa per me ly felteren....

   por kjo nuk esht e gjitha
   kur te perzihet brumi mir e ka at masen e vet ja shtojm
   1 lug te madhe te hes spec te kuq per shije
   e perziem mir dej sat esht shperndar naper brum speci i kuq dhe vualaaa gati per perzhitje
   krip po dihet nese dojm me be pak me shum shtojm me shum nese veq pak ateher me pak edhe krypa sipas nevojes

   ish kan mir mej pas do speca turrshi djath dhe kos ngat
   mmmmmm leckerrrrrrr hehehe

   nuk ka qen kjo hera mram qe bej pallaqinka nuk do harroj ta bej nje foro kur jan te pjekta bile me plotesu krejt qysh duhet

   ju pershendes shum.....
   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥
  • Hmm valla bash lecker jan
   Po se dije se si i qet Daja a qeshtu dicka Hahhahahaah si ti remi

   Ja un qeshtu i kam marak Hahahhaahah
   recetin ti e paske shkru un pra foton te pjekura hazer vetem me zgjaz doren e me i marr

   Shikojeni Pallaqinka dela Zeshkanja
   Daja ngutu edhe ti me qit ketu nje Supriz me Pallaqinka se si i ban ok

   [Blockierte Grafik: http://i52.tinypic.com/2yjrk34.jpg]
  • valla bash me dy fetere po punojka ky o daj pse pot ngutet bre qaq shum ahahahahahah


   jo daj sjan shum kajher 6 ja qes hahah se me dasht me hanger brum ja flugu veq brum eee ha qashtu palidhje poj esht pallaqinke e me ba sa mat shishme qaq ma mir me tu shkri ne goj vallla me knaq shpirtin hahaha... pallaqinkat gjithqysh qiten daj si pas qefit ti pe dishe edhe mir vet sej paske boll qef edhe ti ahhahaha   zeshkane mes jan qato pallaqinka diqka te mdhaja shum mmmm a en tepsi i ke pjek a qa esht puna tyne hahahahahahaha

   dajkoo ti e paske qit ni dru aty per mi rrotullu aa ahhaha un skam nevoj hiq her permi e her permus dela remi stajlll i kthej disi sensasional ahahhahahaha

   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥
  • Hahahhahahahahahahahah ani ne tepsije
   ne tepsije po bohen ma shpejt
   po ja tejkaloj dajes me dy feltere Hahhahahahhaah
   qeshut i qes un me tepsije me nje pallaqink krejt Shoqet Hahhaahhahahaaha
   Syri Respekt vllaqkoo se bukur po i bashe bash siq duhet
   Shikoje brumin e Dajes i zverdhavet si ka vu vez hiq vetem nje sa mos me thon
   Hahhahahahahaha Daja kuzhinen xix e paske :D :D :D :D :D
  • hahahahaha krejt shoqet mej pallaqink hahaha sje ne veti pasha mu haj medet haj hahaha

   qysh po hajshit ju po dufka mju lut zotit qe mju mbajt gjall hehehe.....

   poj zeshkanee krejt varet nga pelqimi dhe shija apo si esht msu njeri qfar pallaqinkash me hanger
   e vallahin un kam provu tylifare veq me kto qej bej tash nuk ndrroj asgje... se nime jan shum te shishme.......leker vallaaa hahahaha


   mmm a spo me bejn syt aaa qka esht puna qatyne futereve qatje tek fotoja dajes si me pas tamel ne to esht qu si mazzzzz hahaha po don mu shkrumu diqka ahahaha
   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥
  • Hahhh Syri valla Dajes i dyl tymi me pallaqinka ahahhahah
   Hahhaha Syri me shoqe kur bohem bashk nje pallaqink ne vend e hajm
   kutphet radiusin e ka ajo pallaqink sa nje tepsije per Byrek HAHAHAHAHAH
   Syri ma lir po e qet ahahhahahahhhh edhe me dy tepsija Allah fale po thon
   se po jau mbushi brit pallaqink Sallat laken spec long edhe pe pshtjellim si kaqakun e Daja swe
   :D :D :D :D :D :D
  • anii bre veq ngini brit e mes em rrini unt tu ju ba zorrt keeeerrrrrrk ngeeerrrk hahahaa


   e vertet se pallaqinkat hahen me kos speca long shumqka edhe ashtu pa kombinu asgje hahen veq un pa djath si kerkoj hiq hahaha

   i pshtjelli ne djath sikur sushi mmmm manifikoooooo

   dajes pom doket brumi ju kap perzi hahaha vensi me qit kryp i ka qit shiqer hahaha

   jo po radiusi i madh veq apet njo bre zeshkane haha spo ma mush synin mu me ni pallaqink sikur tash met pa ty duj hanger fara e met thon a po mi jep do e ti me ma trus qaty veq njo me ma dhan hahahaha qashtu pom doket edhe me pallaqink hahaha :rolleyes:
   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥
  • ahahahaha shokoladen don me pshtjell aa haj kuku beee hahahaha


   qitja dajes futere qaty ta shkrin e pshtjell ne pallaqinka ti lyn mir ti knaq hahaha

   o dajjj po qa je ka ban mer oO mes te leshoft kuhina kurr hoo jarabiii hehe


   zeshko qy qa piva qetash mmm me ka knaq krejt haha daja mes i mrej dhomt se gjith veq nga nje e baj hahaha


   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥
  • Si nuk thirr Syri hiq per kaffe HAhaha Jooo mos u mundo me thirr dajen se u dal ne kojshi me marr do krip se me shiqer i kish pas ba pallaqinkat ahaahahaha e per at ju kan kap hahahahhaahhaahah O syri un kysmet qet kam me rafshu shikoje foton [Blockierte Grafik: http://i52.tinypic.com/2ptdq1y.png] Edhe me shoqee tuj kcy der sa tna qesin jasht ahahahahaha
  • hahahahhaahaha
   ej bree e mir te koka
   a jan te kafes qato cikrrimant nalt apo jan pulla u habit kush i ka vnu palidhje hahahaha


   veq nuk ma merr mendja bash qe dini mu dridh sikur ky sheherlija hahaha liki esht i qart kuhhhh jo dej sabah
   po 24h tuj dredhav rrin ky ahahhahaa


   zeshko mfal tjeraher ta baj i zile ahaha e ta bej nje te embel qysh ke qef :thumbup:
   per caffe valla sja jep doren asje femre qej ban ma mir:D


   kshtu ashtu jan te pakta sod qe ja din vleren e hyzmetit
   nuk po thom se nuk din ti veq se po han torte qyl hahaha
   jo be ti e din siles shkall po i mendoj ti i perket krejt tjeter grade

   po daja hala ne gjyst koka jet ajii dej sat i ban ky pallaqinkat ngihna tri her un qy haha


   mes e ha krejt torten zeshkane le edhe do per neser hahaha
   se koka shum sweet per me pa qeshtu tuj nejt..
   qa jan kat bajn syt xixa om doket veq sa sja ke ngjit :D
   urt be hahahhaa

   o daj oj baskiii a je ksajde mer hahahah

   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥