Kostumet e banjës për këtë verë

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Kostumet e banjës për këtë verë

   Sipas dizajnerëve brazilianë, të cilët idetë e tyre i kanë prezantuar në Javën e modës së atjeshme, për sezonin e ardhshëm do të barten kostumet e banjës me më pak material që janë bartur ndonjëherë.

   Motoja e këtyre dizajnerëve është “sa më pak material me detaje të ndryshme”, ndërsa bikinit janë paraqitur me ngjyra të ndryshme.
   [Blockierte Grafik: http://i51.tinypic.com/b6bmf8.jpg]
   Në javën e modës, e cila mbahet në Rio de Janeiro, kostumet e banjës për sezonin e ardhshëm i kanë paraqitur brendet e tilla, si Salinas’, Agatha dhe Blue Man, duke treguar se në plazhe do të dominojë minimalizmi, por jo vetëm në aspektin e modës, por edhe në sasinë e materialit të përdorur.
   [Blockierte Grafik: http://i55.tinypic.com/esq3if.jpg]
   Edhe pse dizajnerët brazilianë i rekomandojnë mini-bikinit për sezonin e ardhshëm, nëse akoma nuk e keni zgjedhur modelin e kostumeve të banjës me të cilat do t’i kaloni pushimet, atëherë mund të kopjoni disa nga modelet braziliane për sezonin e ardhshëm, duke i bartur ato që në këtë sezon.

   [Blockierte Grafik: http://i51.tinypic.com/2ewldsw.jpg]
   [Blockierte Grafik: http://i54.tinypic.com/13yebt2.jpg]