Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

   [Blockierte Grafik: http://i56.tinypic.com/2yoakjm.jpg]
   - Versioni i ri i platformës zhvillimore të Microsoftit u mundëson developerëve që në aplikacionet e tyre të integrojnë qasje të lehtë në shërbimet Live si Hotmail, Messenger, SkyDrive dhe të tjera, dhe atë nga platformat mobile Android, iOS dhe Windows Phone. Kjo do të mund të sillte zhvillimin e aplikacioneve të integruara më mirë të cilat zgjerojnë disponueshmërinë e shërbimeve edhe në pajisjet mobile, ku dominonte Google. Lajm i mirë pra për të gjithë shfrytëzuesit e këtyre shërbimeve.