Vdiq Marco Simoncelli ne MOTOGP

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Vdiq Marco Simoncelli ne MOTOGP

   Der Author hat diesen Text versteckt. Zum Einloggen oder Registrieren hier klicken.
   Tragjedi në pistën e Malajzisë në Moto GP. Piloti Marco Simoncelli ka gjetur vdekjen pas një aksidenti të ndodhur gjatë garave të sotme. Piloti 24-vjeçar sipas mjekëve ka pësuar atak në zemër pas aksidentit në pistën e Sepangut.Sipas njoftimeve, piloti i ri në moshë, humbi jetën nga një aksident në gjysmën e xhiros së dytë në Garën e Sepangut në Malajzi.Viktima ka qenë në presionin e Colin Edvvards dhe Valentino Rossi kur ndodhi aksidenti. Gara u pezullua ndërsa gjatë aksidentit Simoncellit i kishte rënë dhe eskafandra mbrojtëse.Piloti i Honda, ishte në gjendje kritike ndërsa mjekët thanë se ai ka pasur një goditje në zemër.Pas aksidentit autoritetet e kane mbyllur garen me flamur te kuq.
   Mr_VeGa$© is Watching you!!!
   Antar te nderuar ju lutem vlersoni filmat me yje ose me renommee faliminderit!