Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

• Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

[IMG:http://i40.tinypic.com/4k7kpe.jpg]

Samsung ka hudhur një video reklamë në internet që përdorë një klishe efikase për disa nga konsumatorët e Apple që presin në radhë për të marrë modelin e ri, iPhone 4S.
      Reklama po korr një tërheqje masive virale në rrjetet sociale, dhe të jemi të sinqertë, kjo video është interesante. Kjo video është mirë të shikohet nga adhuruesit e Samsung, por mund ta shikojnë edhe adhuruesit e iPhone, sepse ndoshta ndërrojnë mendim.
      Moxxi

Fc Barcelona Nr.1
    • SAMSUNG eshte mark e mire stham qe e keqe po me te vertet samsungi po i ndrron modelit ma shum se une qerapat
      hahhaha
      une personalisht nuk me pelqen telefoni samsung vetem TV led samsung se ndrroj me kerkan se telefonat send zvin

kurse appel iphone 4s qe ekam tani xix sendroj me asgja pritet me dal ne vitin 2012 tv appel kur me siri e komandon tv me goje hahah ithu ndrro kanalintek
      teknik e fort

samsungi shum e kopjon appel ne telefona

samsungi te une barazohet
      si kur

samsung vs appel iphone

femne shemtuar vs bukuroshe naj angelina julie apo Jordana Brewster

met mira
    • Ngadal begg se ka kendej qe e adhurojn Samsungun dhe qe e urrejn Iphone

Me te tregu Drejt vllaqkooo
      Un me iphon me Samsung me gjdo tel qe del un e blej
      Edhe Iphone hmmmm nuk esht i keq
      po neinnn nuk vjen ne shprehje me thon se esht i mir

E kam Tv SMASUNG 3D esht xix ske cka me tregon hiq per te .

E ti Hendat i krahason me Femera
      hahahahahahhahahah mashkull je ti mos harro edhe Auton me krahasu me Femer Hahahahahahhahahah
      paske mbet pak mbrapa oo dreqq mbaje ti per vete at Iphon e na Samsungun

O ska vetem kush te ren se Si Samsungu ska hahahahahhaah :P

• Po secili e ka deshiren e vet ...me e pa ti NOKIA e re qe u dal ajo osht LEGEND e qpordh edhe IPHONE ...edhe Samsungin.
      Amo IPHONE ka marr emer shum se publiciteti e ka bo te veten edhe osht puna se osht vetem 1 lloj i iphones dmth nuk ka ndyrshu ne pamje shum as ne funksione....vetem kan ndyrshu kualiteti mbrenda.....POR GJITHMON ME PROBLEME ...ose me bateri ..ose me ANTEN ....ose me Call Ring ka probleme...gjithmon te njetat probleme i ka IPHONE.....
      ---
      SAMSUNGI deri tash ka shum lloje te SAMSUNG GALAXY ....edhe secili eshte ma i fort se tjetri ...ne pergjithesi SAMSUNG GALAXY i ka thy te gjitha rekordet ne krejt Boten me shitje .
      ----
      Me provu ket SAMUNG GALAXY S II nuk e lshon mo prej dore se osht si MAGNET .,
    • Faliminderit per koment por Fanboy koment kurgjo nuk ndihmon po duhet te shikohet realiteti qe Apple gjithe mon ka vjedh nga firma tjera si p.sh itunes e ka vjedh nga Nepster MP3 player nga Sony dhe kur kan prodhu tjert handys apple se ka dit se shka esht handy e tash tregom kush vjedh prej kujt.duhesh me pa realitetin e jo veq hajt Fanboy.shiko veq ne chiponline e ne tjera lista se ku esht Galaxy S2(1) e ku Iphone 4S(8 ) te pershendes.
      Mr_VeGa$© is Watching you!!!
      Antar te nderuar ju lutem vlersoni filmat me yje ose me renommee faliminderit!
    • po aj normail si cilli eka mendimin e vete

po dijet ajo me battari asht me me system fehler 5.0.1 ios kurse pritet se shpejti me dal ios 5.0.2 dhe permisohet
      iphone dhe firma appel eshte njo po njo dhe ska kush qe ja shkon per teknik si nga dizajni si nga te gjithe krejt jan te kopju
      si cilla firm acer samsung etj...

telefonat me androida send spo vishin
      -----------------------------------------------------------

zeshkane hahhaha po vertet me samsung tv led 3d qe ekam une xix jan per tv samsungi nje her per nje her xix ika
      deri sa te qete appel nje tv qe pritet me dal vitin 2012 qe ki mu tranu

zeshkane une ekisha ndrru nje femene per appe
      :D
    • мя_νєgα$ schrieb:

Faliminderit per koment por Fanboy koment kurgjo nuk ndihmon po duhet te shikohet realiteti qe Apple gjithe mon ka vjedh nga firma tjera si p.sh itunes e ka vjedh nga Nepster MP3 player nga Sony dhe kur kan prodhu tjert handys apple se ka dit se shka esht handy e tash tregom kush vjedh prej kujt.duhesh me pa realitetin e jo veq hajt Fanboy.shiko veq ne chiponline e ne tjera lista se ku esht Galaxy S2(1) e ku Iphone 4S(8 ) te pershendes.

dhe ato chiponline
      me mendime se ende ska dal nje me than bota iphone apo samsung jan ma te mire

si cillli prej qefit appel ska pas telefona perpara po u kan king tanaheret firma ma e shtrejt dhe ma kvalitet

kqiri PC eka systemin eksakt te vetin nuk nvaren nga microsofti

met mira
    • ReD-BLaCK schrieb:

Po secili e ka deshiren e vet ...me e pa ti NOKIA e re qe u dal ajo osht LEGEND e qpordh edhe IPHONE ...edhe Samsungin.
      Amo IPHONE ka marr emer shum se publiciteti e ka bo te veten edhe osht puna se osht vetem 1 lloj i iphones dmth nuk ka ndyrshu ne pamje shum as ne funksione....vetem kan ndyrshu kualiteti mbrenda.....POR GJITHMON ME PROBLEME ...ose me bateri ..ose me ANTEN ....ose me Call Ring ka probleme...gjithmon te njetat probleme i ka IPHONE.....
      ---
      SAMSUNGI deri tash ka shum lloje te SAMSUNG GALAXY ....edhe secili eshte ma i fort se tjetri ...ne pergjithesi SAMSUNG GALAXY i ka thy te gjitha rekordet ne krejt Boten me shitje .
      ----
      Me provu ket SAMUNG GALAXY S II nuk e lshon mo prej dore se osht si MAGNET .,

ReD ma nuk komentoj kjo i permbush mendimet e mija komplet
      Ska fja me shume ,red edhe ti mos komento deri javen se vjen se e ke pikat tash
    • Po de po nqoftë disi përmes famës dhe kualitetit të iPhone-s me ba edhe Samsung-i
      diçka se drejt me ju thanë kështu tu i reklamu iPhonat këtu në këtë reklam ndoshta
      tërheq dikujt vëmendjën Samsung-i se për ndryshe s'ka çka prezanton,jo më shumë se
      iPhone,sepse kejt është kopje e tij Samsung-i..unë nuk them se nuk është i mirë
      edhe Samsung Galaxy S II,por asgjë ska që mud të thotë e kam unikat,por krejt është
      kopje e iPhone-s...dhe kam pas në përdorim dhe Samsung,edhe Iphone 3GS dhe tash
      e kam iPhone 4,dhe me siguri mund t'ju them se me punën dhe kualitetin e punës
      si me iPhone nuk ka,një e kan të keqe që janë me sistem të mbyllur,por se di a duhët
      thënë e keqe apo e mirë,se ashtu i mbron produktet e veta...e unë respektoj mendimin
      e secilit por me iPhone dhe me firmën Apple në përgjithësi asnjë firm tjetër
      nuk mund të garoj dhe s'ka me garu kurr....
      Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
      - Një Zemër para se ta thyesh...
      - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
      - Një Fjalë para se ta thuash...
    • Red flm për ratings (yllat)...por duhët kuptuar se sendet e mira
      gjithmon kan vështirësi...dhe normal që iPhone-s i ndodhin probleme
      sepse ajo nuk huazon asgjë nga askush hazdër,por i teston në produktet
      e veta..se leht ashtë me shiku se çka ka ndodh në kojshillak dhe normal që se
      përsërit më ti atë gabim...njashtu edhe Samsung,e shikon se qfar bëhet në iPhone
      dhe masandej pret pak dhe copy/paste vetëm të mirat e testuara nga Apple
      në produktet e veta...
      Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
      - Një Zemër para se ta thyesh...
      - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
      - Një Fjalë para se ta thuash...
    • bossi tregoju bre se se kush eshte appel
      kvalitet i pa par
      une posedoj se 2 vite appel iphone dhe jam i knaqur apsolut

kurse tani se 1 jave kam blej dhe appel mac book pro 2011

system me ka habitur krejt qfar systemi dhe instalimi formati qish eshte ne windows PC

krejt ma ekstra se ske nevoj kur me shkarku si windowsin

qe sa here qe shkon me ba format x os e shakrkon automatikisht versionin e fundit dhe e instalon e formatizon krejt automatikisht

une skam pa ma ekstra dishka dhe ma i shpejt shumm
      se sa nje windows pc

applen krejt jan duke kopju gjdo firm teknike

ne te ardhmen pritet me pas kopjime ma shum

hahhahaha

shka asht samsung samsung eshte korea matrial i dopt

appel njo asht po njo firm shka punon dhe i punon krejt te vetat e nuk ka asnje kopje

appel ipad 2 kur ka dal dhe kush eka qit i pari tasht ekan kopju krejt

mac bok air ku ukan te appel tasht ekan kopju krejt

dhe shum te tjera mos te foli

me vjen keq zeshkane me te than po vertet appel esht esi kur angelina jolie magnet ne dashnij hahaha

:D