Në Vjenë hapet shkolla e seksit

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Në Vjenë hapet shkolla e seksit

   Shkolla e parë ndërkombëtare e seksit është hapur në Vjenë, ndërsa një vit studimesh në këtë institucion kushton rreth 2000 euro. Kjo shkollë mëson nxënësit si të bëhen dashnorë më të mirë, shkruajnë mediat austriake.
   Drejtoresha e shkollës, suedezja Ylva-Maria Thompson tha se studentët duhet të jenë mbi 16 vjet dhe se kjo është shkolla e parë për studime të seksit. Nxënësit do të jetojnë në një konvikt ku do të jenë bashkë djem e vajza ku pritet t’i bëjnë detyrat e shtëpisë.
   “Arsimimi ynë është i bazuar kryesisht në praktikë, e jo në teori. I tërë ky shkollim ka vetëm një qëllim si të bëhemi dashnorë sa më të mirë. Pozitat seksuale, teknikat dhe anatomia janë mësimet bazë të shkollës sonë”, tha drejtoresha Thompson.
   Qeveria austriake ka ndaluar reklamën e kësaj shkolle, ndërsa në videon e reklamës të postuar në YouTube shihet një çift duke bërë dashuri.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1