95-vjeçari: Nuk bëj më 3 herë seks gjatë natës

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • 95-vjeçari: Nuk bëj më 3 herë seks gjatë natës

   [Blockierte Grafik: http://i44.tinypic.com/o53v2b.jpg]

   Si të gjithë baballarët e rinj edhe Ramjeet Raghav ka zbuluar se në momentin që vjen në jetë një fëmijë, jeta seksuale nuk është më aq aktive sa më pare… dhe ky burrë që ankohet është plot 95 vjeç.

   Fermeri indian u shndërrua në babain më të vjetër në botë në moshën 94-vjeçare, kur vitin e kaluar bashkëshortja e tij 58-vjeçare lindi një djalë.

   “Isha mësuar që të bëja dashuri me gruan time 3 herë brenda natës, gjithashtu edhe ditën kur kishim mundësi. Por, tani që djali është 1 vjeç nuk është më e mundur sepse jemi të lodhur ose thjesht nuk na jepet rasti”, thekson Ramjeet, i cili pranon se ka filluar të përdorë edhe Viagra.

   Edhe pse është i lumtur që është bërë baba, 95-vjeçari shprehet se një fëmijë është mjaftueshëm.

   “Mendoja se doja një familje të madhe, me shumë fëmijë, por po shikoj që qenka e vështirë të jesh prind”, thotë Ramjeet.