Ja idete seksi per te ndezur dimrin

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Ja idete seksi per te ndezur dimrin

   Erresira vjen shume shpejt, angazhimet qe duken te dyfishta, klima e ftohte qe redukton edhe pasionet me te flakta, ne dimer deshira seksuale rrezikon te bie ne gjume letargjik.
   Sidomos ne periudhen e festave, mes stresit dhe nje mije gjerave per tu bere, hapsira per perkedhelje ka tendence te tkurret gjithnje e me shume. Keshtuqe eshte mire te parandaloni kete situate dhe ne vini ne zbatim disa truke “hot” qe ndezin sezonin e ftohte.
   Karaibe “hot” ne vaske
   Nayrisht, idealja do te ishte nje fluturim ne ndonje ishull te larget karaibik, por mund te kenaqemi duke krijuar ne banjen e shtepise nje atmosfere caliente karaibe. Ngroheni banjen mire dhe mbushni vasken me uje te ngrohte, dekore dhe melodi te inspiruar nga ritmet salsa dhe bachata. Qirinj romatnike qe ju kujtojne aromen e oqeaneve.
   Feste afrodiziake me cokollate
   Eshte e mire, eksituese, dhe te ve ne humor te mire, me mijera shijet e saj, aromat dhe kombinimet. Cokollata eshte nje perberes ideal per nje mbremje romantike ne cift. Per te synuar me te miren vendosnini ne nje mbulese me ngjyre te erret, mundesisht ngjyre kakao. Perdorni kokrrat e kakos ose te kafes per te krijuar nje dekorim te kendshem qe do ta beje te bukur tryezen. Sperkatni te gjitha pjatat tuaja me kakao, te emblat dhe te kripurat, dhe kompletoni tryezen tuaj me nje perzgjedhje te aromatizuesve dhe frurave ekzotike, si arra kokosi, dateri, kanelle, bajame, dardha dhe rrush te thate.
   Nje masazh te “ngrohte”
   Aksioni i Hot Stone ka te beje me aplikimin e gureve bazaltik, vullkanike, ose te lumit, ne siperfaqen e trupit, qe ne menyre te ngadalte dhe uniforme clirojne nxehtesine e tyre. Ne varesi te trajtimit, guret shoqerohen me masazhin dhe veprimin e vajrave dhe aromave. Pra nje masazh relaksues dhe sensual, por nese keni ne shtepi nje oxhak ose nje sobe, atmosfera do te jete akoma me sensuale me nje zjarr te bukur te zhurmshem.
   Te brendshme seksi Krishtlindjesh
   Nese jeni te bindur qe Krishtlindjet jane vetem per dreka, darka ne familje, ndoshta eshte momenti te harrojme atmosferen familjare dhe t’i shtoni disa perberes me pikante. Perfitoni nga koha qe do te shpenzoni ne shtepi dhe nga pushimet per te nxjerre jashte shpirtin tuaj provokues. Duke lene stresin jashte porte, paraqit nje look seksi dhe te brendeshme hot. Zbukuro dhomen me dekorime Krishtlindjesh dhe sperkati mobiljet me bore te rreme. Me pas vishu si Babagjyshi i Vitit te Ri me kapelen klasike, te brendeshme provokuese dhe ne menyre rigoroze te kuqe e kemishe nate mendafshi.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1