Flora Gashi dhe Valon Berisha - Knaquni ne Dasem [Album Premier 2012]

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team