Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

   [Blockierte Grafik: http://i41.tinypic.com/25gusma.jpg]

   Së fundmi është thënë se Samsung do të shtojë dy modele të reja të telefonave në linjën e saj të telefonave Galaxy.Më saktë, bëhet fjalë për modelet e telefonave të mençur me dy sim-kartela, Galaxy Y Duos dhe Galaxy Y Pro Duos.
   Galaxy Y Duos mbështetet nga Android 2.3 Gingerbread, ka ekranin e ndjeshëm në prekje me 3.14 inç në teknologjinë QVGA TFT LCD me rezolucion 240 x 320 piksel, procesor 832MHz dhe kamerë me 3 megapiksel.
   Në anën tjetër, Galaxy Y Pro Duos përfshin karakteristika të ngjashme, edhe pse ekrani i këtij modeli është me 2.6 inç me tastierë të plotë QWERTY, ndërsa të dy modelet ofrojnë mundësinë e insertimit të dy sim-kartelave, njëkohësisht.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1