Viagra Mjekon Çrregullimet Kardiake

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Viagra Mjekon Çrregullimet Kardiake

   Viagra, i njohur ndryshe si ilaçi i dashurisë, ka aftësinë të mjekojë edhe zemrën. Kështu thotë një studim i ri i kryer së fundmi në Itali.

   Në fakt, viagra është efikase për kurimin e zemrës së shëndoshur nga kardiomiopatia dhe parandalon çrregullimet kardiake, shkak për vdekjen e 80 për qind të të sëmurëve me diabet.

   Studimi është kryer nga një grup profesorësh italianë të Departamentit të Mjekësisë së Eksperimentuar, në universitetin La Sapienza të Romës.
   BAGADAMI69 :thumbsup: