Per te gjith antaret e forumit !!

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

• Per te gjith antaret e forumit !!

Nuk e di sa jam i sakt por nuk me duket e rregullt qe ne shumicen e albumeve apo këngeve te hyn edhe AUDIO MESAZHI i portalit --------shqipet. eu------ logot nuk ka problem por audio besoni e shoh te tepert dhe sidomos kur je ne vozitje ja humb edhe kuptimin e albumit
    • Dhe une Mendoj ashtu Une dhe pse muj me i gjete pa rekllam tjeter webseite dhe per kete problem shkarkoj tjeter kund shkaki rekllamave
      po isht kan shum ma mire me postu pa rekllam audio apo shkrim - shkrimin prap mundet me heke kujt i pengon po audio pak palidhje
      per mendimin tim ska nevoj ma rekllama dhe ska vlera rekllama kur boll ki webseite rekllamohet ne video portala si pershembll youtube. etj..

met mira
    • Une ju pershendes te dyve antareve me lart qe keni dhan mendimin e juaj sa i perket reklames nese sdoni me ndegju ka programa qe mundeni me ja hjek,sjena i vetmi portal qi i bejm albumat me reklam ORG ka shum te tjera,keshtu qe ju pershendes dhe ju uroj shkarkime te kendeshme,te gjitha albumat i keni gratis mu perveti po ma knaq shpirtin kur pe ndegjoj at reklam e kujt si pelqen mundeni me hjek