humor per te Qeshur

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • humor per te Qeshur

   Duhet me i ndru
   rregullat e komunikacionit ne Prishtine. Kur ta kaloni rrugen, kqyreni kerin e
   jo semaforin. Nuk ka rast qe semafori e ka shkel ndonje kembesor.
   :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


   Nate, po bone telefoni
   i shtepis...

   Burri:- Thuju, nuk jam te shpia.

   Gruaja:- Ai eshte ne shtepi.

   Burri:- A je normal, a te thash me thon qe nuk
   jam te shpia?

   Gruaja:- Thirrja ke per mu!
   ;) ;) ;)   Po e percjell nana, djalin nga Drenica,
   per ne Amerik. Po kukat, po kane dhe kurqysh mu ndale.

   Djali tjeter po mundohet
   me e qetsu:

   Hajt bre nane se kthehet, se nuk eshte ka shkon per Prishtine 8o 8o 8o   A e kqyre grun ne sy
   deri sa bon sex? Vetem nje here me ka ndodh. Ka qen tmerr, ajo ishte te dera
   Vjen tipi te prinderit e tipkes, dhe po lyp me u
   feju. Baba i tipkes nuk po do as me ni dhe po e qet prej baneses.

   - Ani, ani, por per shtate muaj keni me m`lute....
   :sleeping: :sleeping: :sleeping:
   Po i thot Skenderbeu
   Donikes (grus): Riqke turqit. Ka 21-shi, a ka KTV-ja - ja kthen gruja
   8) 8)

   Hulumtimet kane tregu
   se problemi me i madh i Shqiperis jane shqiptaret
   X( X(   Po hin kulleri ne
   mishtore dhe po i lyp 500 gram mish te terur. A doni me ju pre ne pjes te vogla
   - po e pyet misheshitesi? Jo, qitma n`USB-i
   :D :D