Nje student sishte pergatitur per provim por...

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Nje student sishte pergatitur per provim por...

   Studenti:-Profe­sor, ju dini cdo gje ne lidhje me ligjet?
   Prof:- Po
   Studenti:-Ne rregull nese ju do ti pergjigjeni kesaj pyetjeje me vendosni noten qe meritoj por, nese nuk i pergjigjeni dot do me vendosni noten maksimale.

   Studenti: -Cfarë është e ligjshme por jo logjike, logjike por jo ligjshme dhe as ligjshme e as logjike?

   Prof u mendua per dite te tera por nuk e gjeti pergjigjen.Ateh­ere ai i vendosi noten qe donte djali.

   Me pas ai pyeti studentet e tjere per pergjigjen dhe u habit kur te gjithe ngriten duart per ta thene.

   Ata u pergjigjen: Prof ju jeni 65 vjec dhe jeni i martuar me nje vajze 25 vjecare, kjo eshte e ligjshme por jo logjike,gruaja juaj ka nje lidhje me nje 25 vjecar,kjo eshte logjike por jo e ligjshme,i dashuri i gruas tuaj s'kishte mesuar per provim dhe ju i vendoset noten maksimale, kjo s'eshte as e logjikshme dhe as e ligjshme.
   Moxxi

   Fc Barcelona Nr.1