A jetohet si qift pa dashuri

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • ReD-BLaCK schrieb:


   auuu buki kesajpytje as shkenctaret me te fort smunden me ju pergjigj , se hala sdul dikush qe i din ndjenjat e tjetrit , mos me kon te lumtur udha e mar juu koft let ndahen apet leht e kan :P

   ]

   QYRE QYRE KET QKA THOT HAJT SE SA TE HIN DY KOMBENT NE NJE QIZME AS SHKENZTARI SKA ME TE VY
   SE E SHEH VET SE QYSH ESHTE POR MASI DJAL I RI E MUNDESH ME THAN QKA TE DUASH HAHAHAHAH
  • sjam i te njejtit mendim ktu,une mendoj se dikush qe thot dhe e parashikon veten se smund ti kupton ndjenjat e atij asaj qe e ka afer vetes nuk eshte i sinqert as me vetveten e vet,dashuria eshte sfide bile shum e madhe po ne te njejten koh eshte edhe nje pjes e jetes son e pashmangshme eshte qe ne kohen e vet ndodhin gjera te mira po edhe te kqija po per kete na ka dhuru zoti zemren qe ti bindemi momenteve kur duhet fal e kur mju shmang problemeve qe na e komplikojn jeten,te duash eshte diqka e papare diqka qka nuk mund pershkrun me fjal ate mund veq e veq ta dhurosh e nese se ben nje gje te till per ate qe e ke afer vetes ateher normal qe kurr ne jete nuk do mund ta kupton njeriu njeri tjetrin duke jetu me kompromise

   pergjigjeja ime eshte po nese me te vertet mundohemi per ate lidhje ,ateher edhe mund e kuptojm njeri tjetrin ne menyren me te mir qe eshte e mundur per ti dhuruar njeri tjetrit dashurin qe na nevoitet per te qen te lumtur<3
   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥