TE moshuarit

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • TE moshuarit

   kishin dalur ne taras per te pushuar plaku dhe gruaja tije dhe duke biseduar aty afer tek nje komshi i cili e kishte nje mezat(bik)shohin nje njeri i cile e bjen lopen e vet tek biku per ta kryer ate pune .......... dhe i dhote plaka plakut kshyre o burre me i more lakmi ky i pergjigjet e moj gru ky i ndrron ka 4a 5 ne dite ????????????