TE moshuarit

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • TE moshuarit

   kishin dalur ne taras per te pushuar plaku dhe gruaja tije dhe duke biseduar aty afer tek nje komshi i cili e kishte nje mezat(bik)shohin nje njeri i cile e bjen lopen e vet tek biku per ta kryer ate pune .......... dhe i dhote plaka plakut kshyre o burre me i more lakmi ky i pergjigjet e moj gru ky i ndrron ka 4a 5 ne dite ????????????