Qysh Me Kontrollu se a Mund PC-ja juaj te Perballoj Lojerat e Caktuara?

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Qysh Me Kontrollu se a Mund PC-ja juaj te Perballoj Lojerat e Caktuara?

   [Blockierte Grafik: http://i48.tinypic.com/2w4l2zq.jpg]

   Nese ju pelqen ndonje loje dhe nuk e dini se a e perballon PC-ja qe keni lojen e deshiruar, apo te dini se cfare performanca hardverike kerkon loja atehere ju mbetet qe te hapni nje nga shfletuesit si psh, Google Chrome dhe te siguroheni qe e keni te instaluar aplikacionin apo programin JAVA.

   1. Hyni ne kete adrese systemrequirementslab.com

   2. Zgjedheni lojen te cilen deshironi te kontrolloni se a pershtatet per PC tuaj.

   3. Shtypeni tastin Can you run it?

   4. Rezultati i lojes per kerkesat Minimale dhe te Rekomanduara.