Facebooku

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • [Blockierte Grafik: http://i47.tinypic.com/2e0tpuv.jpg]


   O facebook more koke thatë
   Po i ndan burrat nga gratë
   Ndryshojne emrin dhe llagapin
   Femrat adresa, burrash hapin

   Plot me rrena u mbush thesi
   Nga Shaban Leonel Messi
   Edhe gjyshi bon si femija
   Pa facebook thotë s'rri te shpia

   Plaka trut e vet kerkon
   Te gjithë djemve ftese ju çon
   Sms thotë me bo ne privat
   Nuk te lenë as pleqtë rehat

   U hutuan sot njerezit fare
   80 vjeçe thotë jam beqare
   Si princesh me foto te huja
   Un jam singel thotë Magbulja

   Ja pra ky eshte interneti
   Dashuri pa pikë lezeti
   Ne çdo profil ka burra femer
   Te kam shpirt thot e te kam zemer!!


   Gjithë ç'jemi Shqipëtarë,
   Jemi një fis e një farë,
   Kemi të tërë një shpresë,
   Një gjak, një gjuhë, një Besë.