Kanget e Arta Bajrami

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

• Kanget e Arta Bajrami

Ju pershendes kesha pas deshir nese i ka dikush Albumet -kanget e arta bajramit ne MP3 se une i kam shkarkue nga yotube edhe i kam kthye me free youtube to mp3 converter mirpo fillova me 3 kanget e saja edhe gjdo njera diku jo ma teper se 4-5 minuta po po zajn vend shum per 3 kang ne fillim qe ja nisa po mi qet 30 mb spo di a asht mir apo jo se do kang tjera qe i kam ixhizue po asht diku 3-4 minuta po nuk jan ma teper se 3-4 mb e ketu jo ndoshat dohet nej menyr tjetr ose dohet mei lyp te nejtat kang po me tjetr inxhizim nes dikush din diqka ma teper se si muna me inxhizue apo dohet me perdor nej program tjetr ather ju kisha falenderue per keshill .
      E kam per automjet e ne ket menyr po mushet CD me 20 - 30 sa e di une Ne CD mundesh diku deri 100 e ma teper mp3 kang mei fut .kam inxhizue sa her po nk e di si kto te arta bajramit nuk mkan mar vend e deshta mei i inxhizue kanget e saj se me pelqejn .
      Tung e ju pershendes