Super e dashura e Adnan Januzajt?

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Super e dashura e Adnan Januzajt?

   [Blockierte Grafik: http://images.botasot.info/uploads/largea_timthumb1384717695.jpg]
   Një fotografi e cila po qarkullon në internet ku shihet ylli kosovarë i Manchester United, Adnan Januzaj me një bukuroshe, spekulohet se ajo mund të jetë e dashura e tij.

   Januzaj është një tip i futbollistit që ka dëshirë ta mbajë shumë private jetën e tij dhe rrallë herë paraqitet para medieve mirëpo kjo fotografi si duket ka rrjedhur përmes rrjeteve sociale.

   A është kjo e dashura e Adnanit apo jo këtë ende nuk e dimë, mirëpo se kjo është një bukuroshe këtë askush nuk mund ta mohoj.