Alivanoset Rita Ora

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Alivanoset Rita Ora


   Ylli i muzikës pop Rita Ora gjatë një sesioni fotografik në Miamy është alivanosur derisa është dërguar menjëher me ambulancë në spital. Paparazët e shumtë që përcjellin si gjithmonë çdo aktivitet të këngëtares shqiparo-britanike kanë fotografur momentet e vështira të Ritës.
   Pas tretmanit të pranuar në spital , mjeku personal i këngëtares ka sqaruar se gjendja e saj tashmë është stabile dhe nuk ka vendë për shqetësim pasi ajo është liruar nga spitali.
   Këto probleme siç duket këngëtares i kanë ardhur si pasojë e lodhjes dhe dehidratimit.

  • Shërohet Rita Ora


   Ajo ka frikësuar secilin kur u alivanos duke xhiruar një set fotografish në Miami, Florida të hënën, por duket se tani ajo është shëruar mirë.

   22 vjeqarja është fotografuar kur ajo u largua nga zyra në ballkonin e saj, dhe pavarësisht se dukej pak e zbehtë dhe një ngjyrë rozë rreth syve, ajo dukej më të vërtetë mirë.

   E veshur me një mantel të hotelin dhe një shall në kokë, këngëtarja dukej mjaftë mirë, derisa mbante në dorë një enë me ujë.  • Rita Ora kujdeset më shumë për veten

   [url='http://www.botasot.info/bota-yjeve/252655/rita-ora-kujdeset-me-shume-per-veten/#']0undefined[/url]
   Dy ditë pasi u alivanos për shkak të lodhjes, ngrohjes dhe dehidratimit, Rita Ora ishte kthyer në bikini duke kërkuar rrugën për shërim në Miami të mërkurën.
   22 vjeqare e cila ka pozuar për një kampanje për Madonnen dhe vajzën e saj Lourdes, por që më pas u detyrua të shkoj në spital, ndërkaq të mërkurën është parë në ballkon duke biseduar në telefonin celular.
   E veshur me bikini të zeza dhe pantollona të shkurtëra të zeza, këngëtarja u shfaq shumë më e shëndetëshme, ndoshta duke u përpjekur për të riorganizuar orarin e saj pas incidentit të papritur.