Ana tjetër e presidentes Jahjaga, ashtu si asnjëherë më parë (VIDEO)

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Ana tjetër e presidentes Jahjaga, ashtu si asnjëherë më parë (VIDEO)

   [Blockierte Grafik: http://images.botasot.info/uploads/largea_risd1384939809.jpg]
   Me siguri shumë nga ju keni pasur mundësinë që ta shihni presidenten e Kosovës me një paraqitje zyrtare dhe shpeshherë e keni parë teksa shpërqendrohet nga mirësjellja e tepruar e saj.

   Por, kësaj radhe bëhuni gati të njiheni me një anë tjetër të saj, të panjohur deri më tani!

   Derisa ka qenë duke e zhvilluar një intervistë me drejtuesin e emisionit “Rubikon” në KTV, Adriatik Kelmendi, në një moment ajo e ka humbur durimin dhe e ka qortuar ashpër një person që e ka shpërqendruar gjatë bashkëbisedimit me gazetarin.

   “Vec një sekond! Hikmet, mos m’rri n’kamb qatje, ulmu. Ose dikah ulu. T’lutem… ehhh”, ka qenë reagimi tërë nervozizëm i Jahjagës e cila më pas ka shpjeguar se i ka penguar Hikmeti që tërë kohën ka lëvizur me duar.

   Mirëpo, gjatë intervistës Jahjaga e pëson edhe një të papritur kur diçka i lëviz nga prapa, me gjasë aparati i mikrofonit, dhe ngritet nga karrigia. Ajo dëgjohet duke e qortuar stafin pse e kanë lënë Hikmetin me hy në mes të intervistës.

   E derisa xhirimi vazhdon, Jahjaga dëgjohet sërish duke urdhëruar një punonjës tjetër, me emrin Kiki, duke i thënë “Kape Kiki qaty, në fiston!”. Pas tërë kësaj nervoze dhe tollovie, më në fund arrin të vazhdohet intervista në minuten 04:45.

   Der Author hat diesen Text versteckt. Zum Einloggen oder Registrieren hier klicken.