Rita Nuk i reziston dashurisë ndaj kafshëve

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Rita Nuk i reziston dashurisë ndaj kafshëve


   Edhe kur është duke punuar, ajo nuk mund t'i rezistoj dashurisë ndaj qenve.

   23 vjeqarja ka shfaqur dashurinë e saj për kafshët kur ajo u ndal për të luajtur me një Shepard gjerman gjatë xhirimeve të disa fotove në sheshin Times të hënën.

   Si duke këngëtarja dhe qeni i bukur nuk shkonin mirë me njëri tjetrin pasi qeni kërceu deri në këmbët e tij të prapme dhe filloi shuplaka fytyrës së Ritës./BS