Rita Ora ndahet nga Calvin Harris

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Rita Ora ndahet nga Calvin Harris


   Rita Ora është ndarë nga DJ Calvin Harris pas nëntë muajsh lidhjeje.

   Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova ka konfirmuar këtë lajm duke mos e ndjekur më Calvin-in në Instagram, 2 javë pasi festuan bashkë Vitin e Ri.

   Një burim tha për tabloidin ‘The Sun’: “Ka qenë e vështirë për të dy, por nuk mund të qëndronin më bashkë. Ai ka qenë i zënë me punën si DJ dhe ajo ka qenë e zënë me albumin e ri dhe xhirimet e ‘Fifty Shades of Grey’.”

   Gjithashtu, po i njëjti burim shtoi se Calvin është më i rezervuar se Rita në lidhje me famën dhe se kjo gjë ka luajtur rol në ndarje.