Ndihme rreth Locked data

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Ndihme rreth Locked data

   Ju kush keni mundesi me më ndihmu rreth nje problemi që kam në pc.. Te gjitha videot,mp3.txt dhe diosa software ne pc mu kan blloku ,,,nje text prej interneti u paraqit ne particion ku i kam te gjitha datat p.sh ne E: particion i kam afer 700 GB ..e tash te gjitha si i permenda me lart nuk mundem mi qel,,e kam provu me antivirus avira dhe avast prap nuk hapen datat si dhe me EaseUS Data Recovery Wizard mi rikthy senet pap por ska kurnifar rezultati,,ja p.sh si duket nje mp3 apo nje video ..... Aferdita Demaku - Afer Teje.mp3.LOCKED ose video Cima Dreqi Ne Qeveri.avi.LOCKED,,ju kisha lutur havera kush mundet me më ndihmu që ti kthej prap datat e mia si perpara...