iPhone që vlen 1 milionë dollarë

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • iPhone që vlen 1 milionë dollarë


   Duke marrë parasysh famën e brishtësisë së tyre, pronari i ardhshëm i këtij iPhone nuk do të ketë guximin ta nxjerrë atë nga kutia pasi ky aparat kushton plot 1 milionë dollarë dhe do ishte mëkat të të binte nga duart.

   E krijuar nga argjendaria Alchemist në Londër, ky është iPhone më i shtrenjtë në histori. Është i larë në flori dhe i mbuluar nga 700 gurë diamante.

   Alchemist London është një argjendari e specializuar për zbukurimin me xhevahire të kompjuterave, tabletave dhe telefonave “smart”. Sipas kësaj argjendarie, janë dashur 7 muaj për përfundimin e këtij iPhone.

   Në shitje do të jenë vetëm 2 aparate të tillë dhe ata që duan ta blejnë duhet të shfaqin interesin e tyre në faqet e kompanisë: the-million-dollar-iphone.com dhe gold-alchemist.com.