Foto nga dasma e Albin Kuritit

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Albini në plazh me dashnoren, tash bashkëshorten norvegjeze
   [size=small]Albin Kurti është mjaftë konservativ në paraqitje fizike, ashtu sikurse edhe në sjelljet që i bën në publik.[/size]

   [size=small]Gjithmonë paraqitet me rroba modeste, nuk shihet në ndeja të mëdha në kryeqytet dhe përkujdeset që mos të bie në sy.[/size]

   [size=small]Por si duket Albin Kurti do të ndryshojë sa më shumë që afrohen zgjedhjet parlamentare.[/size]

   [size=small]E nisi këtë javë me martesë dhe duke e puthur nusen e tij.[/size]

   [size=small]Ndërkohë, Gazeta Express ka gjetur edhe një foto “jo-konvencionale” të Kurtit; të shkrepur në plazh, diku në Jug të Shqipërisë. Ai është pranë, tashmë gruas së tij, Rita Augestad Knudsen. [/size]

   [size=small]Vlen të theksohet se deri vitin e fundit, krerët e Vetëvendosjes - për habinë e shumëkujt - shkonin të gjithë së bashku në pushime. Kështu, në foto shihet edhe Liburn Aliu dhe aktivistë të tjerë të kësaj partie.[/size]