Angepinnt Per gjith antaret e www.shqipet.eu---------->>>>>Lexonee

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Per gjith antaret e www.shqipet.eu---------->>>>>Lexonee

   Pershendetje gjithve antareve nga stafi i shqipet.eu

   Ju kisha lut qe ne postimet e juaja mos perdorni nje postim vetum me fjalen ----->> FLM <<------ apo Figura Smilie......
   Qe doni me lan nje koment me te gjer ateher urdhnoni po nese doni veq me shkarku at qe deshironi ju
   ateher me posht keni butonin e Falenderimit ku mund klikoni dhe ju hapet linku per me shkarku....
   Besoj se hasi ne mirkuptime.....
   Ju deshiroj argetim te kendshem me tutje me haverat.org
   Mir mbetshi..
   Me Respekt .:Rina:.
   ♥♥♥♥♥♥ "Nëse më duhët të zgjidhja në mes frymëmarrjes dhe Ty ....
   ...unë do të zgjidhja Ty sepse Ty më je frymëmarrja ime". ♥♥♥♥♥♥
   ███████████████████100% Shqipet.Eu

   Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von .:*R¿n@@*:.: ()

  • Bukur zemer... do perpiqemi ti mbahemi kesaj ideje-"kerkese"... :D
   Xhan shum ty..!!
   Respekt per te gjithe..!!!
   º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º⋱⋰°º◦◦º
   --------------------- [Blockierte Grafik: http://i33.tinypic.com/2qcpjiu.gif] ----------------------
   º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º⋱⋰°º◦◦º
   -----PA PIK INTERESI!-----
  • .,.-KiSsi.-shum,.-.,.-~~ .,.-KiSsi.-shum,.-.,.-~~ .,.-KiSsi.-shum,.-.,.-~~ -sis qe ty zeshkanja menjhere ni koment per qefi ta ep .,.-KiSsi.-shum,.-.,.-~~

   -sis a po e don me akullllllllllllllllll ma shum a me gjizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a me klimmmmmmmmmmmmmmmmm

   valla te 3 jat i meriton sis po mundohem me ta ep komentin ma te gjatin qe kam mundisi se sis vetem nje flm pak shum pak po se di a me del krejt faqeja

   hahhahahahahaahahaha sis per momentin kaq e me von ta ep njo 5 me 5 .,.-KiSsi.-shum,.-.,.-~~

   respekt lloqkooooooooooooo
  • Tung Rihanna:.
   Urime per punen qe e beni, kam nje pytje ndoshta nuk eshte drejtuar ne vendin e duhur por nuk di se kujt ti drejtiohem.
   Deshiroj te shoh humoret e vitit te ri, pasi behet e gjithe menyra formale, behet nderlidhej me nje wabfaqe du pastaj nga ajo faqe duhet te shkarkohet video, dua te dij eshte shikim nga ato faqe obligative per pages apo ehste fala?
   JU pershendes dhe kerkoj mirekuptim begi73
  • begi73 schrieb:

   Tung Rihanna:.
   Urime per punen qe e beni, kam nje pytje ndoshta nuk eshte drejtuar ne vendin e duhur por nuk di se kujt ti drejtiohem.
   Deshiroj te shoh humoret e vitit te ri, pasi behet e gjithe menyra formale, behet nderlidhej me nje wabfaqe du pastaj nga ajo faqe duhet te shkarkohet video, dua te dij eshte shikim nga ato faqe obligative per pages apo ehste fala?
   JU pershendes dhe kerkoj mirekuptim begi73

   Jo shoki asgje obligative nuk eshte.
   Ato faqe te lejojn maksimal 3 Linke me i shkarku me 1 IP qka do te thot se per te shkarkuar me tej duhet te pritesh nje kohe per te mund shkarkuar me tej.
   Ose nderro IP Adresen duke shkyqur Routerin nga rryma.