Gonipower Administrator

 • Mitglied seit 9. Juli 2008
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • htg -

  pershendetje a mund te me ndihmosh per nje abonim per dga hd lajmrom ne [email]antika1@live.com[/email]

 • afrimi02 -

  goni ,ku mundem te gjej abonim per digitalb hd per dreambox

 • RAFET-PREKAZI -

  GONI Bitte um rückruf se kam probleme me Receiver e um ka hup nr jyt

  Der Receiver schaltet sich nicht aus und zeigt gar keine programme suchen hilft auch nicht ich glaube ein software problem

  steht immer beim auschalten prozessor läuft bleibt aber an

  wenn es geht bitte so schnell wie möglich will nicht auf werkeinstellung machen

  danke

  017696717074

 • Unknown2014 -

  Si mund ta fshij ket llogari?

 • RAFET-PREKAZI -

  Goni kannst dich mal bei mir melden per whatsapp oder Email

  Ich glaube meine nächste Rechnung ist fällig weil du bei mir alles ausgeschaltet hast

  Und Schick mir bitte deine Nr per Email

  [email]rafet-1811@hotmail.de[/email]

  Flm

 • shpend121212 -

  Admin te lutem me be add ne email [email]tomsontomson@live.com[/email] sepse pata per te vet per disa pytje nese kish ba Admin

 • lomja72 -

  O Gono Ckemi shoku, TE lutem me shkruaj pak te imaili im ------------ se desha me te pyetur per dicka, ;) Pres Shoku,, klm

  • Gonipower -

   Te kam shkruar ne Email

 • valdrin -

  Pershendetje Havera
  E kam hap ni email me ....@live.com
  add arltenative ja kom jep adresen personale
  Po tash nuk po e di qysh u kan qajo add qe e kam qel te re @live
  a muna me gjet permes add arltenative qysh u kan qaj email i ri qe e kom harru sdi sa pom kupton adresen arltenative e kam po qat adresen e re spe di qysh u kan qysh muna me gjet havera nese me ndihmoni
  DMTH me shkru add arltenative e met kallxu sa email-a i ki me qata se di sa pom kuptoni havera

  • Gonipower -

   Kur e ke hap ate Llogari te ka ardhe automatikisht ne kete Email qe e ke tash nje Info Email e nese e ke fshi ather ishalla te ndihmon Zoti se ndryshe ski qysh e gjan.

 • valdrin -

  Hej haver a ka program ose diqka qe ja jep ID edhe me ta gjet ne hart qat pc
  Ose naj faqe a mundesh me kerku me ID lokacionin ku ndodhet

 • Gonipower -

  Pasi qe mu ke deejtuar mua ndjehem i detyruar te jap nje pergjigje.
  Une personalisht e urrej Fakemuti me vjen keq qe shprehem keshtu por i tille eshte dhe nuk kam fare njohuri per te.
  Keshtu qe me vjen keq.

 • valdrin -

  Hack Facebook
  Pershendetje havera Kam 1 problem ne lidhje me facebookin
  1 person e ka 1 fb fallso osht qeshtja shum serioze osht shantazh per ni person te familjes sime
  Aj account ne facebook nuk osht origjinal po osht fallco sen tjeter
  Nese kishit mujt mem ndihmu e me ban hack at account ne fb nese osht dikush qe mundet mem ndihmu une linkun ja dergoj linkun e ati fb-je pa marr parasysh a ketu apo edhe ne e-mail ose dikun tjeter
  Kontaktomeni nese din dikush diqka e mem ndihmu HAVERA shum faleminderit per ket forum

 • D-R-E-N-I-C-A -

  sa um kushton edhe qfar Receiver um vyn se kom nja me sky germany edhe digitalb po nuk osht dreambox kallzom qfar resiveri um vyn flm[quote='Gonipower','index.php?page=UserGuestbook&userID=2&entryID=968#comment968']Une e kame Sky Gjermanin voll komplet Digitalb edhe Tring edhe HD+ personalisht 100%[/quote]

  • Gonipower -

   Me kontakto ne kete Email te jap ne shume informacione.
   [email]gonipower@hotmail.com[/email]

 • D-R-E-N-I-C-A -

  Mir Mbrama Goni

  a e ki edhe SKY Germany a veq Italy....?

  • Gonipower -

   Une e kame Sky Gjermanin voll komplet Digitalb edhe Tring edhe HD+ personalisht 100%

 • toni86 -

  mir dita shoki e kam ni pytje pershembul me dasht mu bo abmelden pi kesaj seites komplet qysh muj me bo

 • Ipaemen -

  Tungat jeta Goni abon medit pse spomuna mej lexu letrat e as meshkru ne privat te pershendes.

  • Gonipower -

   Pershendetje i nderuar,

   Kjo mundesi eshte e qaktivizuar per te gjithe shksku i keqperdorimeve qe jane bere me heret.

 • Shqi-Ponja -

  O Goni, po cfare po beni bre me emrin tim? Pse ma keni shly profilin dhe foton time ne display? Cfare eshte duke ndodhur keshtu? Pse keto malltretime ndaj mua?

  A ka ndoj spjegim a jo?

 • Shqi-Ponja -

  Pershendetje Goni,

  Jo, nuk ka asgje ne ate video. Eshte video e paster pa asnje reklam sepse un e kam bere rip nga DVD originale. Jo vlla, mua nuk me pengon nese njerzit marrin video qe un fus ketu. Jetoj ne mergim dhe siq kam deshire un te shof disa humore shqip kan deshire edhe shume te tjer. Per kete un do filloj me fute video siq kam premtuar me nje kualitet mjafte te mire. Sipas mundesive qe keni, ju kisha lut qe te leni videot ashtu siq i kam bere une. Mos me fut ndoj reklam se po bahet disi palidhje.  Jo, nese mundesh shlyje ate qe kam fut ne 2012. Kam harru qe atu duhet me fut vetem video to vitit 2012. Pak me heret futa ne 2008 dhe atu mundesh me lan a kete ne 2012 shlyje.

  Shume shpejt do fus shume video ketu, qe ne ne mergim qe jemi me pas shanca me shiqu humoret qe dalin ne shitje te cilat nuk kemi shanca ti blejm sepse jemi larg vendlindjes.  Faliminderit

 • Shqi-Ponja -

  Miremengjesi,  Gonipower, un po dua me fut ketu video. Un futa nje dhe dikush me hjeki. Me duket kam bere gabim qe kam fut ne vitin 2012. Sigurishte qe eshte dufte me fut ne 2008.

  A mund ta fus ne 2008?

  Si po ja futni ju atu per me thene faliminderit pastaj linku del nga me marr videon?  Me kshillon sipas mundesive.  Tung

  • Gonipower -

   Pershendetje i nderuar sa i perket ati Postimi une e kame fut tek Zona e Moderatorve per kontroll mos ka ndonje reklam nga Portalet tjera dhe mandej do te kthehet prap aty ku ka qen.

   Te keshilloj nese vendos te vendosesh Video ketu ato duhet te jen me reklamen e ketij Portali per arsye qe mundi juaj te mos keqperdoret nga te tjeret.

   Shpresoj qe te na kesh kuptuar.

 • arlinda22 -

  tung a ban dikush mem tregu si shkarku muzik e dulit album 2009 sepse nuk po ban?  ju flm

  • Gonipower -

   Vetem sa e shikova shume mire qenka Linku ja edhe njeher.
   [url]http://www861.megaupload.com/files/255b187cfc7d5924568a7da3280d3361/Duli%20-%20Malli%20per%20atdheun%20(Album%202009).rar[/url]

 • lony-hack -

  a mujsh me me dhan add tande e kam nje propozim pakes te veqant per ty

  • Gonipower -

   kjo eshte add e imja [email]gonipower@hotmail.com[/email]
   te lutem me shkruaj Email se per momentin jame pak nxan e nuk po jam ON ne MSN

 • hehe -

  ej goni a mundesh me ma fshi profilin me emrin spp..vet e kisha fshi po nuk po muj me hyn sepse u blloku...danke

 • bobi_yt -

  gonipower te pershendes hey kam diqka te bisedoj me ju me bon add ne msn flm

 • Dj-Tani -

  Goni prshendetje a ka mundesi nje ndim qysh muj me lidh iphone 4 me pc normale internetin ne iphonit me perdor ne pc cili program duhet

  • Gonipower -

   Pyetja pak e pa kuptueshme po nese don me perdor Internetin qe ke te instaluar ne Shtepi ather duhet te kesh W-LAN Router dhe te kyqesh permes W-LAN.
   Kurse iPhone komunikon me PC permes Programit iTune.

 • inteligjenti -

  Gonipower pershendetje nese kishe pas mundesi mem kallxue se si mundesh psh adobephotoshop me ba text 3D a po si ju qe kini ba logon Shqipet.eu nese ban mem
  tregue te pershendes kalo mir

 • .:Zєѕнкαηנα:. -

  [quote='inteligjenti','index.php?page=UserGuestbook&userID=2&entryID=646#entry646'][quote]Rebel Mos po don me ta fal web portalin krejt ahahaha Ani te ngjajshme ahahahah aj mjeri per ty mjeri qe kurr su mbushe mende Ja mu me kish ardh inat me pyt dikend per ket gje Me vjen keq po shtjerre pak trurin e mandej del dicka del vetem ruju se po te del pite Hahahahahhaahhaah[/quote]

  Zeshkane me ma fal ska nevoj se kom temen po une sthash te gjajshme me disani ose diqka tejter vetem sitli edhe mos ta nin qa me del
  e qka del ke me pa edhe ti une ty te kom than se ti vetem emrer ki se sen tejter hahahahahhahah e kush ka vet para meje e di krejt hahahahahaha
  se kerkush so le i msum oj qikooo po so kurgja me ja dhan nje pytje te sakt e mi nimu juve ju vike mir kur punojsha diqka per web naj postim n a jsen
  ju vike mir po nejse une vetem pyta formalisht se un prap se prap apet gjeji at qe kerkoj mos ta nin klm mir[/quote]
  Rebel


  Un kam Emer ketu qe sta merr mendja ,Emer qe me mjafton bukur shum dhe jam e lumtur me shum sme duhet
  Por ti qe ke Emer ahahahahah Emer me thon se ti je i pa bes dhen regulla siq ke thy ketu ,dhe mendon se ke ba pun me vler ,send ske ba
  Kurgjoo hiq Rebel hesapi ahahahaahahahahah
  si kan thon te moqmit
  100 te mira me i pas
  nje e keqe ti humbt te gjitha e ty ti ka humb pabesnikrija ndaj portalit [url]www.shqipet.eu[/url]


  KALO MIR Edhe njehre shkrun del flladitesh amo ne sec,edhe mo kurr mos i shkruj Gonipowerit dhe Daja_swe per ket gjo kurr tak hiq .

 • inteligjenti -

  [quote]Rebel Mos po don me ta fal web portalin krejt ahahaha Ani te ngjajshme ahahahah aj mjeri per ty mjeri qe kurr su mbushe mende Ja mu me kish ardh inat me pyt dikend per ket gje Me vjen keq po shtjerre pak trurin e mandej del dicka del vetem ruju se po te del pite Hahahahahhaahhaah[/quote]

  Zeshkane me ma fal ska nevoj se kom temen po une sthash te gjajshme me disani ose diqka tejter vetem sitli edhe mos ta nin qa me del
  e qka del ke me pa edhe ti une ty te kom than se ti vetem emrer ki se sen tejter hahahahahhahah e kush ka vet para meje e di krejt hahahahahaha
  se kerkush so le i msum oj qikooo po so kurgja me ja dhan nje pytje te sakt e mi nimu juve ju vike mir kur punojsha diqka per web naj postim n a jsen
  ju vike mir po nejse une vetem pyta formalisht se un prap se prap apet gjeji at qe kerkoj mos ta nin klm mir

 • inteligjenti -

  [quote]Pershendetje gjithashtu sa i perket Dizajnit ky eshte krijuar enkas per kete Portal nga une dhe eshte UNIKAT dhe nuk mund te gjejshe diqka te ngjajshme me vjen keq qe smund te ndihmoj ne kete drejtim por shiqo ki tjera sa te duash ne Faqen zyrtare te Woltlabit.[/quote]

  Gonpower flm po nuk e pata fjalen sa per ket disanit a po diqka po gjyrat edhe stili te gjajshme nejse flm per te gjitha te pershendes kalo mir

 • .:Zєѕнкαηנα:. -

  [quote='inteligjenti','index.php?page=UserGuestbook&userID=2&entryID=643#entry643']Pershendetje Gonpower si je a je mir e kom nje pytje ,nese kishte pas mundesi mem spjegu
  si mundem me gjet nje style gjajshme deri dikun me te juven ?? per web faqen time nese kishte pas mundesi mem spejgu
  te pershedes flm per mir kuptim[/quote]


  Rebel Mos po don me ta fal web portalin krejt ahahaha
  Ani te ngjajshme ahahahah aj mjeri per ty mjeri qe kurr su mbushe mende
  Ja mu me kish ardh inat me pyt dikend per ket gje
  Me vjen keq po shtjerre pak trurin e mandej del dicka del vetem ruju se po te del pite Hahahahahhaahhaah

 • inteligjenti -

  Pershendetje Gonpower si je a je mir e kom nje pytje ,nese kishte pas mundesi mem spjegu
  si mundem me gjet nje style gjajshme deri dikun me te juven ?? per web faqen time nese kishte pas mundesi mem spejgu
  te pershedes flm per mir kuptim

  • Gonipower -

   Pershendetje gjithashtu sa i perket Dizajnit ky eshte krijuar enkas per kete Portal nga une dhe eshte UNIKAT dhe nuk mund te gjejshe diqka te ngjajshme me vjen keq qe smund te ndihmoj ne kete drejtim por shiqo ki tjera sa te duash ne Faqen zyrtare te Woltlabit.

 • faci -

  haver pershendetje e te uroj sukses ne pun e gjitha te mirat je legjend i portalit te lumt per mirmbajtjen qe po mundesh gjithemon me risi
  suksese me tutje besoj qe ski mu ndal kurrrrrr me kete portal

  Te pershendes haver :thumbsup:

  • Gonipower -

   Faleminderit vllaqko ti me njeh skam qfare te tregoj une mundohem qe te jet gjithqka e fort per ju dhe e kuptueshme.