lonii84 Schüler

 • Männlich
 • 34
 • aus Gjermani
 • Mitglied seit 30. November 2008
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • SCORPION_CH -

  Pershendetje i nderuar flm per postimin " Albanien Europas letztes Geheimnis " por kisha nje pyetje a ka mundesi me me tregu se si e ke perkthy kete dokumentar se kisha nevoj me e dit se si mund me perkthy filma apo ndonje dokumentar a ke ndonje program qe mund ti perkthej filmat, nese e din tregom se si e ben ate se kam nevoj flm per mundin.

  • lonii84 -

   Pershendetje gjithashtu,
   Unë këtë dokumentar e kam përkthy me anë të Subtitle Workshop 4 dhe atë mund ta marrësh [url='http://www.urusoft.net/download.php?id=sw4&mirror=1']këtu[/url].
   Është shumë i thjeshtë për t'u përdorur, vëtëm se është në gjuhën angleze, por shpresoj se kjo nuk do të jëtë problem për ty.

   Të dëshiroj shumë argëtim dhe vullnet të mirë për përkthimin e sa më shumë filmave në gjuhën shqipe.

 • Daja_swe™ -

  lonii84 pershendetje shokut
  faleminderit shume per kto postime dhe kto Libra
  se me t'vertet kemi nevoj per kto
  edhe njeher shume faleminderit respekt :thumbup: :!:

  • lonii84 -

   me knaqesi,
   nderi dhe respekti ju takon juve
   pasiqe jeni portali nr.1 per sa i perket
   shumellojshmerise se temave
   dhe nivelit te tyre
   :thumbup: