kqiqi1 Anfänger

 • Mitglied seit 19. September 2008
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • мя_νєgα$™ -

  Shiko aty ku e ke mar linkun ne mediafire rekllama esht ne link,esht rekllam e ni web faqes tjeter.

  • kqiqi1 -

   OK shokut ska problem :)

 • мя_νєgα$™ -

  kqiqi1 ta qbllokova acountin tjera her te lutem kujdes pak mos qit rekllama te huja faliminderit per mirkuptim te pershendes

  • kqiqi1 -

   OK, veq kisha pas deshir me dit se te pakten une nuk po e di! ku kam ber reklam? une vetem kam uplaudu dy video dhe nuk me kujtohet te kam ber reklam, dua ta di per te ardhmen sepse kshtu ma mir nuk do te uplaudoj me, se uplaudimi nuk me sjell asgje per te ngen! vetem mir kam menduar. Falemindeit :thumbsup: