lumi1 Anfänger

 • Männlich
 • 35
 • Mitglied seit 11. Dezember 2009
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • lumi1 -

  a pomundesh me e kuptu se qka podu me te than per qata program alojra spo e di a eke marr sms me fal nese po ju pengoj.

 • .:Bossi:. -

  [align=center][b][i][color=#000000]Shiko lumi1 haver,tash kontrollova atje lojën për të cilën me the që ke problem,[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]linqet janë në rregull të tret se i ka tre linka,se di se si po të thotë ty por kështu shkon procedura e shkarkimit:[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]- paske bë falenderim dhe të jan hap linqet,[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]-i shkarkon të triat linqe,part 1 part2 part3..[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]-duhët të kesh winRaR program që të bësh ekstraktimin(depaketimin),[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]e bën ekstraktimin dhe sdo të kesh problem,instalimin dhe luan...[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]nëse nuk ki winRaR e ke tek ne këtu tek programet...[/color][/i][/b][/align][align=center] [/align]

 • .:Bossi:. -

  [align=center][b][i][color=#000000]Përshëndetje lumi1 haver,kurrsesi nuk pengon kur të bësh pyetje,kështu që lirisht[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]kur të kesh problem që ne mundemi me zgjedh mos hezito por paraqite problemin dhe ne do ta [/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]zgjedhim së bashku,më trego konkretisht me cilin post ke problem,ose ma jap këtu linkun[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]e temës me të cilën ke problem dhe besoj se do të jap përgjigje më të saktë e më konkrete,[/color][/i][/b][/align][align=center][b][i][color=#000000]të përshëndes haver...[/color][/i][/b][/align]

  • lumi1 -

   edhe diqka qeta linqet 1 2 3 nuk po e di ku po me thush qe i kam spo di ku meshku me i kqyr keta linqa se winrarin e kam te instalum.