*Syri-Embel* Romance

 • Männlich
 • 34
 • aus Ne endrrat e mia
 • Mitglied seit 24. Januar 2010
Letzte Aktivität

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • мя_νєgα$™ -

  Hej Remi si je njeri a je gjall e pash qe ke desht ni Microsoft Office me shkarko por linqet kaput ishin kon tash jon apet on hin shkarkoje kur ke koh... te pershendes

  • *Syri-Embel* -

   hahahahahahah po bre :P ska gajle qyri duhet diku tjeter me lyp,veq me te mira und danke ;)

 • JaN -

  [font='Comic Sans MS, sans-serif'][size=14][i] prano pershendetjet e perzemerta nga un.[/i][/size][/font]
  [font='Comic Sans MS, sans-serif'][size=14][i]-Kerkoi falje per mungesen time ne portal ,por jam i preokupuar momentalisht me pune dhe mesim....marovaaaaaaaaaaaa[/i][/size][/font]
  [font='Comic Sans MS, sans-serif'][size=14][i]
  [/i][/size][/font]
  [font='Comic Sans MS, sans-serif'][size=14][i] sidoqofte ndiej nderin nga ana juaj se fjalet e mija nxejne vend tek ju.[/i][/size][/font]
  [font='Comic Sans MS, sans-serif'][size=14][i] Edhe ju me keni munguar por nganjehere jeta na parashtron prioritete qe duhet respektuar.[/i][/size][/font]
  [font='Comic Sans MS, sans-serif'][size=14][i]
  [/i][/size][/font]
  [font='Comic Sans MS, sans-serif'][size=14][i] ndihem i nderuar me komentin tend ne profilin tim[/i][/size][/font]