JaN Schüler

  • Männlich
  • Mitglied seit 25. April 2010
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

  • *Syri-Embel* -

    Ajt mes ke gajle i nderuar....ti veq kry pun e mso sa te mundesh se ne ktu jemi saherq e te shko mendja me na vizitu mes ngurro je gjithnje i mirseardhur ne faqene bukur te [url]www.shqipet.eu[/url] ....


    je njeri nder antaret qe kam shummm shum rrespekt ndaj tyre.. prandaj te uroj pun te mbar e me mesime e kalofshe sa me leht ishalla te shkon ashtu siq ke deshir ti dhe i kryn sa ma shpejt te pershendes pa mas... shpresoj tja kalofsh bukur.......

  • *Syri-Embel* -

    haver veq desha me ta len nje pershendetje kshu se na ki mungu kogja gjat sje kan ksajde shpresoj qe gjithqka esht mir e je shnosh...pej shnete..qdo te mir nga Remi.... :thumbup: