Ðèmïñèrï_fr »¦« Demineri_fr »¦«

 • Männlich
 • 41
 • aus miribel-franc
 • Mitglied seit 10. August 2010
Letzte Aktivität

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • Jetmiri1 -

  a mundesh edhe niher me ma jap qat linkin me upload qe man ne fund e bane ???

 • T3T0V@ -

  Ðèmïñèrï_fr: qe PM [email]majlo_1994@hotmail.com[/email] sa i perket iphone eshte iphon 4 me baseband 04.11.08 dhe du me degradu basebandin prej 04.11.08 me ba ne 04.10.01

 • Moxxi -

  Kjo e Ferizajit

  [url]http://i53.tinypic.com/289hw.png[/url]

 • mensurhamdi -

  selam aleküm