JCVD Schüler

 • Mitglied seit 12. August 2010
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • мя_νєgα$ -

  Haver te kisha lut mos qit ksi komente ne chat sepse e qet postin a humorin posht vet e din ti se sa pun shkon mi pregadit keto sene e di qe esht mendimi jot por apet ne chat nuk esht ne vend te mire besoj qe me kupton i nderuar te pershendes

  • JCVD -

   jo ashtu asht haver mem fal a
   pakeqkuptime ekam than

   ju pershendes e pun te mbar

 • .:zєѕнкαηנα™:. -

  shum flm faci per ndihmen qe na ofron
  te pershendes shume e mir u degjofshim je dreqq me lara lara ahaahaha :thumbup:

 • Driti_ch -

  hi

  • JCVD -

   Haver aki emal adress se me duhet te kontaktoj me ti
   besoj qe me njef

 • legenda -

  [size=12][font='Courier New, Courier, mono'][color=#ff0000]Haver qysh tkom aje majr, qillue ja kie me qato :thumbsup: tpershendes[/color][/font][/size]

  [size=12][font='Courier New, Courier, mono'][color=#ffff00]akoe naj filum tmir[/color][/font][/size] 8o

 • .:Zєѕнкαηנα:. -

  Falmeninderit per Komplimentet edhe per Pershendetje
  Mendova se mos ke problem na cka

  e po valla Gonipower ,Daja_swe jan ata qe e mbajn gjall ket web
  edhe un i faliminderoj shume
  Un po sillem si maca me qeto humore ahahahahhaa

  te pershendes gjtihashtu klm e je i mirseardhun i takon ksaj web faqeje kuptohet
  kalo bukur i nderuar

 • .:Zєѕнкαηנα:. -

  Faci pershendetje me ke kerku ne chat urdhno i nderuar

  • JCVD -

   jo vetem deshta te ju pershendes dhe tju uroj pun te mbarr qe ka kohe qe sekam vizitu portalin ne emen temin.,,
   suksese qe jeni nr1 ishalla nuk jav kalon kush

   dhe nje respekt madh per gonipower qe e mirmban pa error hahaha

 • Baba_Ktu™ -

  mafi qysh tkom aje mir, qe qikshtu ksajde e tu kshyr me gjallnue najsen eme boe lek haver se qeter qysh spe rok hiq, nimi haver neper msn tungi e kalo mir

  • JCVD -

   qe bre maf mire dhe une qashtu me pun as une spo kam dhe kohe shum me hi msn kaja nanen me gjallnim si plqenija dhe une
   shpresoj qe je mir ti e nimi sa ma shpejt msn
   Tung e kalofsh majr :D

 • SCORPION_CH -

  Pershendetje i nderuar hahahaha po gati eki qellu ekam mush me filma besa edhe pak, po jeta ashtu eka najher humben njerzit tu cel e mshel syte mirepo cka eshte e mira gjinden prap hahahahahah ...

  • JCVD -

   hahahahahhahahahhahahahhahahahhahahaha
   ja mafi me qellu polic i rane te burgos dhe me vite hahahaha
   hajagre

   ej hin msn more qe ki kohe

 • **Dredhza** -

  [align=center][b][color=#000000]qetash ma ke perzi pakes ehmmm ....
  sdij a je qaj qe mendoj... thuma qe je baba_ktu ose luli ==???[/color][/b][/align]

  • JCVD -

   hihihihi jo Top modele skam arsytim dhe nuk jam djal qe perzij si ti hahahha.. apo ma gjun mesengjerin e folim shoqrisht e me te tregu se kush jam nuk me njefe besa :D

 • **Dredhza** -

  ahahhahah mos fol meshum se ja qellova ;) pe mbaj top secret sekush je :)

  • JCVD -

   maje valla top secret se ja ki dhe zanot kur te merr malli dhe ti hupin secretet gjuma emal mesengjerine edhe edhe une do tju kontaktoj :rolleyes:

 • **Dredhza** -

  ehmmmm po don me mbajt secret apo ??? apo don mja qellu une vet met gjet se kush je ?ßß ;)

  • JCVD -

   hahhahah emoj dredhz te hakshin 700 :love: :D

 • **Dredhza** -

  ehmm spo te njoh kush je ??? mos vall njihemi !!!