Bσѕѕι™ Member of EliteUnit...

 • Männlich
 • aus Under The Heaven
 • Mitglied seit 15. Dezember 2010
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • lony-hack -

  me fal per pengesen por nese din te me tregojsh si muj te bej chanellin ne youtube per te futur videon em shum
  se 15 minuta nese ke mundesi tregom

  • Bσѕѕι™ -

   Të është kthyer përgjigjëja atje ku ke bërë këtë pyetje..dmth duhët të uploadosh sa më shumë video jo të huazuara apo të vjedhura nga të tjerët dhe gradualisht fiton të drejtën në Youtu për uploadim e videoklipeve me gjatësi më shumë se 10 minuta...