Qafiri Anfänger

  • Mitglied seit 20. Dezember 2008
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

  • Qafiri -

    O ty perrsonalisht ,se koke selef edhe vet,po nuk jom kunder kerkujna veq kom drejt me dhane m,endime per vahabit e qisi do qe jon konfliktioz qysh e pata shkru fjala osht per disa tipa qe pernime jon kon ne Pakistan e nashta osht ok se edhe ata jon kon ne maqedoni Likov ma sakt e tash jon kon borgjin me kthy,veq pot thom fshi krejt ofendimet po ti mi ke fshi krejt shkrimet po dridhna me ta pordh forumin te dhash deshmi qe mundem,po kom mar prej portalit shume sende e duhet me pranu se jeni numer 1 njiherpernjiher e pe gjuj vehten posht para gjithve,se interesi i shumices osht parim ne demokraci,respekt veq edhe une e kom pas mire nese ki njerzim e ndin mbrenda ne vehte.Pra pot pershendeti e pot uroj sukses ne te ardhmen,tem e koklavitun ishte. :evil:

  • Ðèmïñèrï_fr -

    [font='Comic Sans MS, sans-serif'][size=10][i][align=center][color=#99ffff]Ti ja ke nis i pari me ofendu keshtu qe edhe te tjerve ju fshihen komentet,pa marr parasysh relegjioni mu ajo sme pengon kurgja se cilit relegjion i takon ti vetem se nuk lejohen ofendimet[/color][/align][/i][/size][/font]

  • Ðèmïñèrï_fr -

    Ndalohet Rrepsisht ofendimi pamarr parasysh,a asht ofendim relegjioz apo ne menyrat tjera dhe nese vazhdon keshtu do te jesh i larguar e barta ketu me mir ta shohesh vetem ti se spo du ta shohin te tjeret