SCORPION_CH Fortgeschrittener

 • Männlich
 • Mitglied seit 24. Dezember 2008
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • .:Zeshkanja:. -

  i Nderuar

  Un ti kam hek Humoret
  Mos fut LLammmmm te vjedhur anasjellttas
  Nuj jem aq te lig per me marr e me fut ketu Llammmmmm Berllog Hesapi
  nuk lejoj un
  Per sa i kem ORG Nuk Lejoj
  qe Antart e Portalit te Shkarkojn ne Humor te Till

  Shikoje Nehere vetem Foton e Mandej hmmmmmmmmm

  Prap te Faliminderoj shum per Mundin klm te pershendes

  • SCORPION_CH -

   Si ne fillim kisha me shtu qe nese se ke ditur per vjedhje tash po te tregoj se te gjitha Humoret qe postohen ketu dhe ne te gjitha forumet jan te vjedhura nga DVD-origjinale sepse askush ska te drejt te poston ashtu me ligj nese nuk mer leje perkatese e ju kisha lutur qe te mos manipuloni kishe paskan qen te vjedhura e tjeret humora sqenkan te vjedhura, edhe nje her perseris qe te gjitha humoret jan te vjedhura vetum DVD-origjinale sjan te vjedhura, pra tjeter skam cka te shtoj me shum vezhdo pra postoni ju Humoret kishe me kualitet te mir !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • faci -

  oh mafi ku tkam pash neren e diaspores .. qysh je aje gjall aje mire kam hupe kohen e fundit po ti e din pse Pun deri ne fyte dhe polici gati pom rin hahahahahahhahahahahahhaha

  a jete e jete....
  shpresoj qe eki mush fusin me Filma e asi hahahaha

  Kaloja mire respekt wochen ende ne MSN jam qete muj :D