llakillaki «((D ♥.Te.Du.Shume.♥ D))»

 • Mitglied seit 12. Februar 2009
Letzte Aktivität

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • Anessa -

  llokume si je ej me fal por un sun hyj ma ketu me vje shum keq dhe inat qe duhet me dal nga kjo faqe syn
  te jam mirnjohese per krejt kohen dhe fjalet e tua je shum e mir ti dhe krejt ketu por nga rasti i bosit un dua te dal
  nga ketu um vje marre me nejt ma ketu sun rij rahat se krejt ja nsen me fol qe dy a tri dit
  e pse u luta me lan ket tem sdi se ku kan ndrmend me dal ata qe sillen kshu
  un sjam me lujt askush edhe shakat i kuptoj shum por smunem me duur per gjdo dit te njejtat shaka
  sepse si thuen shaka ksaj pune ,,,, ishte knaqesj per mua qe isha ne mesin tuaj msn e kij nese do merre nese ki mem then diqka
  te uroj gjdo te mir dhe kalo sa ma bukur ne ket mes fantazije
  flm per krejta llokume te pershenddes perzemersisht ^^ ^^ ^^

 • Demineri -

  pershendetje zeshkane kam ni pytjae si ka mundesi nga nje antar te me hiqen pikt a pozitiv ratin minus 5 pik per qfar arsye nga antari uflla te postimi albumet e kengeve te huaja shiqo ti

 • Kosovare-89 -

  hi. Wie kann ich hier meinen accound wieder löschen. Bitte um antwort.

  danke schonmal Kosovare-89

 • .:Zeshkanja:. -

  [quote='rexhepi vogel','index.php?page=UserGuestbook&userID=7440&entryID=416#entry416']hallo wie kann ich denn hier vidieso dowloden ??[/quote]


  Mir se te gjej Rexhepi vogel dhe mir se vjen ne portalin e bukur [url]www.shqipet.eu[/url]

  Shiko i nderuar
  hyn ketu dhe Kliko o shef te gjitha humoret jan AKTIV [url]http://shqipet.eu/portal/board1-humor/board140-humor-2011/[/url]

  mandej hyn ketu dhe Shiko se ku duhesh per me Faliminderu per me u qel LINKU QE TI MUNDESH MANSANDEJ TE SHKARKOSH ALSO DOWLODEN [url='http://shqipet.eu/portal/28845-per-ata-antar-qe-nuk-din-se-ku-te-falenderojn-per-postime.html']Per Ata Antar Qe Nuk Din Se Ku Te Falenderojn Per Postime[/url]

  Shikooo edhe kem nje klip extraaaaaa [url='http://shqipet.eu/portal/29316-humore-2011-si-te-shkarkoni-nga-portali-www-shqipet-eu-shikone-videon.html']Humore 2011 - Si te shkarkoni nga portali [url]www.shqipet.eu[/url] SHIKONE VIDEON[/url]

  te pershendess

 • rexhepi vogel -

  hallo wie kann ich denn hier vidieso dowloden ??

 • .:Zeshkanja:. -

  Si titullohet Albumi jetmir mos po osht ne web aj album e po behet dubell

  po shiko bane ti me winrar e mandej e gjun me Megaupload.com ahstu si osht un ta regulloj ska problem se nevoj me pas premium
  ma gjun linkun ketu mandej e hap ti nje tem me titull te albumit un ta regulloj jetmiri
  edhe pa hy ne msn hiq eshte e mundshme


  te pershendesss shummmm

 • Jetmiri1 -

  a munesh me ma jap adressen e msn une ta qoj albumin kofshe ki qef

 • .:Zeshkanja:. -

  Se Shpejti i Nderuar Se kam shum e koh pas kohe do i vendosi tek kategorija me humor dhe Me sharkija DVD

  Te pershendes Shum kalo bukur me ne

 • NRWBOR -

  mir dita zeshkane ekam nji pytje kurr dell NE ODAT TONA - Rapsodi Shqiptar 2011 Pjesa 2 pershendetje gjda te mir

 • bashkim-25 -

  Mirdita Zeshkane, e kam nje pytje te vogel Humoret e Qumilit nuk po bajn mi Shiqu dhe nja 2-3 Humore tjera, ndoshta mundesh mem tregu si mund ti shiqoj dhe shkarkoj tung!!

 • .:Zeshkanja:. -

  Kur e ke inastalu nero vllaqkooo
  ti ke aktivu per neerooo
  per at ta qet
  po shiko me neri mund mi shiku
  por vlc esht pak me e mir
  shiko mundesh e me ndru si dush ti me ba se me cilen don me i shikuuuu

 • arbenstutgarti -

  zeshkane e kam nje pytje kur po bej shkarkim te humrorit pas qepe mar pom del per ta hapur me nero. me jep nje peergjigje pse nero pom del per disa zoj

 • .:Zeshkanja:. -

  Oppppppp aaaaaaaaa Xixx Flm shum shum XHELOZZZ
  valla xix shum te faleminderit
  kuku
  ani ske vakt ti
  po ti e rezon edhe weisse haus per bes
  ahHhhaahhaha e thu skam
  koh

  ket te mir nuk ta harroj xhelozooo
  shum flm jam pa coment xix pertej xixee

  Degjohemi vllaqkooooo se kam prit se e ergullon menjhre Hahahahahhaha
  rash ne dilem per me regullu po spo kam koh
  me qeto humore po me marrin shu kohe hmm po qka ti bash kalon kjo .

  e mos ri kot po puno diqka xhelozoooo ;)

  :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

 • faci -

  zeshkane ta kryeta porosin
  [img]http://s7.directupload.net/images/101225/al4b7j9z.jpg[/img]
  ja ku eki dhe full HD 1080p

 • faci -

  hahahahaha po ski faj vallai po une edi shka asht kjo pune qe je tu eba ti hmmmmmmmmmmmmm ma e ran se baustella muj ta thom

  sa dafalganat i kam pye une kur kam punu me projekte hahahahah ni ditsh shka jan dafalganat

 • .:Zeshkanja:. -

  edhe mu ma qet tash ashtu hmmmmm
  e trusa prap vetemke durim se shum shpejt ke me pas per shkarkim
  hmmmmm te han 700 qika Hhahahaha at qe po mi han nervat kanjhere Hahhhaah

  po te besoj FACI VETEM PRIT VLLAQKOOO
  SE TUJ BA UPLOAD JAM

 • arbenstutgarti -

  [size=12][font='Helvetica, Verdana, sans-serif']PERSHENDETJE ZESHKANE ZOJ :Te falendorj e te huroj qdo te mira ne jet. urime festat e gjithmon me gzime e gzofsh per shum vite.[/font][/size]

 • bagadami -

  Tung

  E nderuar e shoh se shume postime keni bere per Fejën ISLAME keshtu qe do kisha deshiruar po qe se i permbledhni te gjitha ne nje vend (FILE) dhe i komprimoni dhe i postoni , mundeni edhe ne PRIVAT


  RESPEKT

  BAGADAMI :thumbsup: :?:

 • .:Zeshkanja:. -

  [quote='Daja_swe™','index.php?page=UserGuestbook&userID=7440&entryID=164#entry164']Zeshko Vertikale dhe Horizontale Hundert Garatiert unterschrieben
  e dine ti ahhaha ................[/quote]

  Po De Po
  Ndash Vertikalisht Ndash Horizontalisht vetem e vetem me Kon I vendosur ne Menyr vertikale dhe Horizontale dhe i parapar Hundert Garatiert Unterschrieben
  ahahahahahhaahhahaah Klos::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 • Daja_swe™ -

  Zeshko Vertikale dhe Horizontale Hundert Garatiert unterschrieben
  e dine ti ahhaha ................

 • BONDY008 -

  HALO ZESHKANE WO WOHNS DU IN DEUSCHLAND ICH KOME AUS::::

 • Joker -

  Urime Posti i Ri dhe ngjyra e Kuqe:) te paska shume hije...
  Me ne fund arrite aty ku gjithmon te ka taku me kan dhe e ke meritu...

  URIME URIME FIJUUUUUUUUUUUUU.... SUKSES

 • LuLi ♥-♥ -

  ok zeskane. avokate pajtohem kalofsh mir mfal pengesa :D

 • adri_aus07 -

  hejj tung zeshkane

  nje pytje

  jam i ri ktu ne ket faqe dhe nuk po mundem ti shikoj videot ktu..p.sh nga ktv-prrall me tupan

  nuk di pse nuk po mund ti shikoj

  • llakillaki -

   [quote='adri_aus07','index.php?page=UserGuestbook&userID=7440&entryID=137#entry137']p.sh nga ktv-prrall me tupan[/quote]
   Tung tung adri mir se dole ne mesin ton i nderuar
   per me i shiku keto te pralles me tupan duhesh ti shkarkosh i nderuat
   zgjithe se cilin don me shkarku ne post ke nje buton te shkruan falimindero dhe ja trus qaty dhe te hapet nje link
   msandej te del ne megaupload dhe ne annen e djadhte nelt duhesh te shkruaj at cod qqe te shfaqet me 3 shkronja dhe me nje Numer

   i nderuar te pershendes shum klm ne vazhdim me shqipet.eu
   nese ke prap ndopnje pytje urdho mos nguro sa do pak koh qe kem do mundohemi tju ndihmojnm

 • GheTTo StyLe -

  Hello Zeshkanja si Je aJe mir :)

 • xhixhi -

  tung

  vetem deshta nje pershendetje te vogel se shum pe shoh je aktive ne ket vend dhe shum here kam qesh me shenimet e tuaja ne ket website, vetem perpara dhe me sukses, pershendetje nga suedija.

  :thumbup:

 • kennedi -

  T PERSHENDES NGA ZEMRA

  • llakillaki -

   [align=center]Gjithashtu Pershendetje i nderuar Faleminderit shum mir se vjen ne Portalin _www.shqipet.eu
   Te uroj qaste te kendshem ne mesin ton [/align]

 • kennedi -

  mmmmmmmmmmmm mir mrama

 • .:*R¿n@@*:.: -

  [b]qy qy rrushja jeme si e ka ba profilin euuuu zemren ta hangsha tyy
  krejt xix e paske regulllu oj llokumee me ara e me lajthia ahhahahah
  :love: kith zemer[/b]

 • Mitro_Girl -

  [size=14][font='Courier New, Courier, mono'] Tung zemrusheeeeee
  A je mir si po kalon qka u bo me chat prap qe s po ben
  as n msn nuk je hy moti m ka marr malli me fol me juve
  se s po rrihet hiqqqqq Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqq llokumm e ishalla nihemi ma shpejt [/font][/size]:love: :love: :love: :love: :love: :love:

  • llakillaki -

   FIJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
   oj zemer po ku te kamm dil tek miket andej te kam shkru hahahahhaaha
   e lexoje edhe kuvendoojm andej ooj rusheee
   mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
   e ne msn sjam kon se jam kon me punu ne Austri oj rushe